Öneri Yeter :D

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ardaunlu1 tarafından 10 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ardaunlu1

ardaunlu1 User

Arkadaşlar benim gemim 27 lf3 1 lf4 Vip var kami 3 var 2 adet 3. seviye radar oto toplayıcı hammadde toplayıcı vb var 16 arge goliyim sizce nasıl etkili uri kasabilirim ? (cubi demeyin :D)

2. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Paladium toplayarak kapı açabilirsiniz.Kapı yaparak havoc ya da hercul ya da lf4 lerinizi tamamlayabilirsiniz.

İyi forumlar

3. ardaunlu1

ardaunlu1 User

peki zeta kapımın açılmasına 51 parça kaldı tahmini kaç gg de açılır ?

4. zeta ortalama 1400 gg ye açılıyor 500 tane harcamışsındır 900 gg ye açılır

5. senberk99

senberk99 User

zeta ortaalama 2000 e aciliyor.24.000 gg bastim o kapiya 1400 en az olarak acilir bende sadece 1 kere 1300 e acmstm onun disinda hep 1800 falan bir kere de 2900 surdu

6. ardaunlu1

ardaunlu1 User

Peki biriktirip mi basayım yoksa 60 70 e ulaşınca direk basayımmı gg leri ve kaçlı basayım ben genelde 1 li basıyorum 100 gg nin aşağısını

7. ygafff

ygafff User

5 li bas.

8. Ilk 100 parca icin hep 100 lu bas daha sonra tek tek bas ve her carpan yakaladiginda pesine kullan ortalama 1400 gg de acilir

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.