Yetki Meselesi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Tpehlevan tarafından 12 Ocak 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. TanrıEru

TanrıEru User

Yargılama ve ithamin olması çok doğal sizleri tanıyor muyum tanımıyor muyum emin değilim en basitinden defalarca benimde geçmişte şahit olduğum olaylar var görevlilerin farklı nickle göreve tekrardan verilmesi (kanıtlı şekilde problemi bir görevli olduğunu biliyor olmalarına rağmen) kendi aralarındaki bir takım görevlilerin konuşması özellikle chat görevlilerin chat içerisinde kendi klan üyelerini ayırması ben kendim bunlara direkt olarak şahit olmuş bir oyuncu olduğum için önyargı oluyor olmasını anlıyorum

Fakat işini layıkıyla yapan ve ona rağmen garip gurip laflar edilen görevleri de biliyorum (zamanında çok dalgasını geçmiştim oyuncu arkadaslarla) siz şunların bunların adminisiniz laflarını defalarca dillendiren oyuncular oluyor ne kadar takım değişirse değişsin bunlar oluyor olacak
    Son dönemde bu problemelrin bu kadar fazla artmış olmasının sebebi bir miktar iletişimsizlikten kaynaklanıyor gibi geliyor bana yaklaşık 2yildir görev yapmış icm ler hiçbir şekilde oyunla ve oyuncularla etkileşime girmiyor eskiden Artemisin ilgilendiği konularla şuan takim liderinin ilgileniyor olduğunu tahmin edebiliyorum takım lideri ne talep ederse icm onu uyguluyor bu bir miktar güvensizlik aşılıyor bence

zalim ve kaptan34 bunu beğendi.
  2. Mineral

Mineral User

Kavga etmeden dövüşün

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.