Yetklililer Bakarmısınız

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve αтαкαη-вєу tarafından 30 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba Arkadaşlar Size Bir Sorunumu Açıklamak İçin Buraya Geldim . Ben Bu Düşman Haritalarına Baskın Yapmaya Yeni Yeni Başladım Oyuncu İmha Puanım 7.016 Ama İmha Edilen Gemi Sıralamasında Değerde 7 Bin Küsürlere Bakıyorum Ama Kendi Adımı Bulamıyorum Belki Arkadadır Diyip 7 Sayfa Arkaya Gittim Bulamadım Nedenini Açıklarmısınız

Fotoğrafıda Atayım : [​IMG]

2. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Oyuncu imha puanı imha ettiğiniz gemi sayısı değildir. İmha ettiğiniz gemilerin verdiği puandır. Ancak baktığınız sıralama ise kestiğiniz gemi sayısı sıralamasıdır. Yani görmemeniz normaldir. Lütfen rütbe puanı hesaplama sayfasında hangi gemi türünden kaç tane kestiğinize bakınız ve bu sayıları toplayınız bu şekilde toplam gemi sayısını bulup sıralamanıza bakabilirsiniz.

İyi forumlar...

3. Sağolun İyi Forumlar :)

4. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Rica ederim. Konu kilitlenebilir.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.