Yıl Olmuş 2022

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 29 Haziran 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Hala illegal oyuncuların biteceğini düşünüp, oyunun düzeleceğini düşünenlerin aşırı romantik düşündüklerini düşünüyorum. Bu oyun düzelmez arkadaşlar. Ben ümidimi yitirdim zaten.

Forum bile bitmiş. Oyun düzelse bile o eski günlerde ki esintiler bir daha gelmeyecek hiç bir şey eskisi gibi olmayacakta.

Bu oyun bitmiştir. Moderasyon her ne kadar bitmedi dese de bitmiştir. Oyun kendi kendini bitirdi.

Şu an nereye baksam tüm eski oyuncular oyunun resmi olmayan ama fanlar tarafından açılmış sunucularında takılıyor ve komik tarafı bu sunucularda 3. parti yazılım dahi görmezken oyunun orijinali mayın tarlası gibi 3. parti yazılım ve bug kaynıyor.

Bataklığa dönmüş buralar, daha da umutlanmayın.

Purgatory ve -UZMAN_ADAM- bunu beğendi.
  2. oben

oben User

sen temelle dursunun hikayesini bilyonmu.

kaptan34 bunu beğendi.
  3. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Mesajlarınızı takip ettiğimizde sürekli bir oyun kötüleme ve provokasyon durumları tespit etmekteyim. Aynı mantık ve zihniyet ile devam ederseniz oyunculara yardımcı olmak yada oyunda farklı düşüncelerinizi dile getirmekten ziyade oyunu kötüleyerek diğer oyuncularla tartışma ve üslupsuz kimlikle yakıştırma tutumunda ısrar edersiniz bir önceki mesajda uyardığımdan daha ağır bir yaptırım yapmak zorunda bırakacaksınız kendinize.

Uzun uzun hikaye anlatmama gerek yok ne yaptığını ve yapmaya çalıştığını biliyorsun.

Konuyu kilitliyorum.

Türkiye Takımı!

Dontforgetme bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.