Duyuru Yılbaşınız kutlu olmasın.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ●»LØØПIξ•TЦПξ$™«● tarafından 30 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bu konuyu açıp açmamakta kararsız kaldım ama artık uyarma ihtiyacı hissettim. Konunun kilitlenmesi/kapanması artık MOD'ların insafına kalmış.

-----

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Aralık 2015
    Mαтαdor bunu beğendi.
  2. Noelden banana :D Yılbaşından banana :D

Sadece benim tek derdim var TATİL ! :D

GREED bunu beğendi.
  3. hahah :D

4. Yılbaşı haftalar önce geçti neyi kutluyorsunuz :)

5. Kutlu olmasın yazıyor zaten :D
    Ne zamandı?

yavuzhanozel bunu beğendi.
  6. Muharrem ayının 1. Günü

7. Yani? (Kendimi cahil gibi hissettim:confused:)

ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
  8. 13 ekim.
    Bilmemek değil öğrenmemek ayıp.
    Edit: 13. Gunun gecesi 24.00 dan sonra hicri yılbaşı

9. müslümansın müslüman olmayan birinin icat ettiği oyunu oynuyacaksın nickin gavurca kullandığın birçok terim gavurca sonrada neden müslüman yılbaşısı kutlanmadı diye dertleneceksin..hiç samimi değil..

ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  10. 1.Anlamı küfür içermedikçe yabancı nick kullanmak sorun olmaz (Loonie Tunes = biliyorsun zaten :D)
    2. Oyun sektörü yabancılarda maalesef. Oynadığın her oyun yabancıların. Türklerin güzel oyunları var ama sermaye yabancıda maalesef. Ayağımızı çokça kaydırdılar. Gamespot'un Monochroma (online olmadığı için bahsedebilirim sanırım)'ya yaptıklarını unutmadık ...

GREED bunu beğendi.
  11. sevgili kardeşim mekan müşteri secmez ama müşteri mekan secebilir.tüm bunları biliyorsun ve yanlış beklenti içindesin.oynamayarak en güzel elştiriyi ve resti çekmiş olursun..ozaman ben senin küçükte olsan ellerinden öper baş tacı ederim.

12. İstiklal

İstiklal User

Merhaba

Öncelikle yazıyı okudum , Dini yazılar forum kuralları gereği yasaktır.

Ancak Mevcut Noel konusunda bazı yanlış bilgileriniz var.

Noel Bayramı Her Yıl , 25 Aralıkta H.z. İsa ( a.s. ) doğumunu kutlandığı bir bayram. Ancak Günümüzde ABD ve Batılı devletler Bunu Yılbaşı tatili ile birleştirerek , Christmas yada Noel , tatili olarak belirtmektedir.

Söz konusu Yılbaşı kutlamasının , Noel ile ilgisi yoktur.

Son olarak , Kişinin İnancı Tanrı ile Kulu arasındadır.

Kimseyi alakadar etmez

Kilitlenmesi uygundur

İyi Forumlar

ERDALBAGGAL bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.