Yıldız Droit Düzeni

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve `¯¯¯ŦΞHŁ!KΞ¯¯¯`. tarafından 22 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaslar yıldız droıt duzenıyle ılgılı detaylı bılgı almak ıstıyorum %25 roket hasarını arttırır dıyor , ve birde 1 milyon credılık dızılımde %20 roket hasarı arttırıyor %5 fark ıcın 75.bın urı verılecegını dusunerekten sızden detaylı bılgı almak ıstedım sımdıden teşekkurler ..

hall bunu beğendi.
  2. haklısın verılmez şu aralar en cok kullanılan duzen güve ve kalp alıcaksan bunları al..

3. güve mevcut 2. olarak elmas yada kalp dusunuyorum ama su sıralar o kadar cok kısıde yıldız goruyorum kı sordum yanı :)

4. Cellatus29

Cellatus29 User

yıldız yüzde 25 artırıyo bendede var ama ok uçuş düzenine göre dezavantajı sence daha hafif deilmi :) bi düşünmelisin bence

5. Nefes

Nefes User

Merhaba

Konunuzu yıldız uçuş düzeni kullanıcılarından daha geniş bir bilgi alabilmaniz için yeni başlayanlar kısmına taşıdım keyifli forumlar dilerim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.