Yıldız Yol Bulucu Paketleri

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve tencere123 tarafından 6 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. tencere123

tencere123 User

ben dükkandan ekstralar bölümünden gösteriş meraklısı ve maceraperest satın aldım fakat irisler gelmedi 2 adet iris geldi ayrdımcı olur musunuz?

2. ateistkeci

ateistkeci User

Flax droidlerini satmadıysan almadan önce gelmiyorlar

3. tencere123

tencere123 User

yeniyim oyunda bunu bilmiyordum yardımcı olurlar mı acaba

4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Ne yazık ki herhangi bir iade işlemi söz konusu değildir. Almış olduğunuz paketin içeriğinde yalnızca 2 adet iris droiti bulunmaktadır.
    İyi Forumlar.

5. tencere123

tencere123 User

ama açıklama kısmında bu yazmıyordu oyuna yeni başlamış biri olarak nasıl bilebilirim ki lütfen yardımcı olun

6. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Almış olduğunuz paketin içeriğinde yalnızca 2 adet iris droiti olması ve yaşamış olduğunuzun bir sorun olmadığını belirtmek isterim.
    İyi Forumlar.

7. tencere123

tencere123 User

he tamamdır teşekkür ederim birde bu konu ile alakasız ama anlık yanıt almam adına zeus ve apis droitleri eskiden skylab menüsünden alınabiliyordu orası şuan yok nerden alabilirim

8. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Oyun içerisinde birleştir bölümü bulunmaktadır. Bu bölüm şuanki süreç içerisinde oyuncularımızda genel olarak içerik açısından gözükmemektedir. Apis ve Zeus diroitlerinizi buradan oluştura bilirsiniz.

İyi Forumlar.

9. oyun içerisindeki birleştir kısmından alabilirsin
    hem gösteriş meraklısı hemde maceraperest almış

ways ve _-Thanatos-_ bunu beğendi.
  10. tencere123

tencere123 User

peki zeus 33k gözüküyor bunu alırsam direk zeusu almış oluyor muyum anlamadım N/A bu şekilde

evet 2 sinide aldım 2 iris değilde daha fazla gelmesi lazımdı öyle hatırlıyorum

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Temmuz 2020
  11. o sadece 1 parçası zeusun aynı kısımda totalde kaç parça istediğide yazıyordu tam hatırlamıyorum 45 parça istiyordu sanırım

_-Thanatos-_ ve tencere123 bunu beğendi.
  12. tencere123

tencere123 User

elimde kaç parça olduğunu nerden öğrenebilirim peki

13. [​IMG]

bu şekilde görünüyor hem parça hem zeus apis burdan üretiyorsun

14. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Gözden kaçırmış olduğum bir yazıyı belirttiğinizden dolayı teşekkür ederim ve yanlış açıklamamdan dolayı da özür dilerim.
    İki paketinizde toplamda 6 Adet iris droiti almanız gerekmekteydi ancak belirtildiği gibi diroit slotlarınız dolu olduğundan dolayı almanız gereken irisler hesabınıza iletilmemiş gözüküyor. Ne yazık ki bu konu hakkında Support Takımı işlem yapmamaktadır. Yapılan uyarı kesin ve açıktır.
    (*) Unutmayın bu Paketler sadece 1 Defa satın alınabilir.
    Önemli not: Mevcut droidleriniz varsa satın almış olduğunuz paketin içerisindeki droidleri elde edemeyeceksiniz ve bunun telafisi mümkün değildir. Bu nedenle satın alım öncesinde flax droidleriniz varsa satmış olmaya özen gösterin.
    Gösteriş Meraklısı Paketi(*)

Galaktik sahnede kendini kanıtlamak mı istiyorsun? Bir Goliath gemisi, 5 Kararsız LF-4, kalkan/hız jeneratörleri ve çok daha fazlasını içeren bu paket, tüm gösteriş meraklıları için bire bir!
    • 1 Goliath Gemisi
    • 5 Kararsız LF-4
    • 5 BO2
    • 15 G3N-7900
    • 2 Iris
    • 1 P.E.T.
    • 10,240,000 Tecrübe Puanı
    • 3,000 Seprom
    • 5,000 Uridium
    Maceraperest Paketi(*)
    İlerleyin, kudretli uzay maceraperestleri! Bir Goliath gemisi, 10 kararsız LF-4, kalkan/hız jeneratörleri ve çok daha fazlasını içeren bu devasa paketi kapın!
    • 1 Goliath Gemisi
    • 10 Kararsız LF-4
    • 10 BO2
    • 15 G3N-7900
    • 4 Iris
    • 1 P.E.T.
    • 1 adet 3. Seviye Kamikaze Modülü
    • 10,240,000 Tecrübe Puanı
    • 3,000 Seprom
    • 100,000 Uridium
    Gerekli cevabı verdiğinizden dolayı teşekkür ederim. Belirtildiği gibi yalnızca 1 parçadır toplam 45 parça gerekmektedir.
    Oyun ana sayfanızda hangar bölümünden> Envanteri inceleye bilirsiniz.
    Bu arada teyit etmek amacı ile tekrardan sormak istiyorum; paketi aldığınız zaman flax diroitleriniz var mıydı?

İyi Forumlar.

OnePunchKel bunu beğendi.
  15. tencere123

tencere123 User

oyundaki paketlerin açıklamasında böyle bir uyarı yoktu ama sadece 1 kere alınabileceğine dair bir uyarı var

Son düzenlenen: 6 Temmuz 2020
  16. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Maalesef ki bu durum biraz can sıkıcı lakin siz oyuna kayıt olurken kabul ettiğiniz GİŞ(Genel İş Şartları) kurallarında bunları bildiğinizi ve okuduğunuzu beyan ediyorsunuz. Bu sebepten dolayı o kısıma bilerek yazı yazılmıyor.

İyi Forumlar.

17. tencere123

tencere123 User

o kuralları okıyıcam mevcut droitleri satmam gerektiği ile alakalı bir şey yazmıyor diye biliyorum

18. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Buradaki Yıldız Yol Bulucuları Paketleri konusunda diroitlerinizi satmanızı belirten bir uyarı notu mevcuttur.
    Bu yüzden herhangi bir telafi söz konusu olmayacaktır.

İyi forumlar dilerim.

19. tencere123

tencere123 User

bu forumda yazan uyarı oyuna yeni başladım ben paket alırken foruma değilde oyundaki açıklamaya bakarım bu sizce anormal bir durum değil mi

20. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Elinizde olan bir ürünün değişikliği mümkün olmayacağından dolayı ne yazık ki böyle bir durum gerçekleşememektedir. Belirtilen işlemi gerçekleştirmeden önce keşke Forun Kanalından gerekne bilgiyi talep etseydiniz. Onun dışında belirtildiği gibi ne yazık ki işlem yapılamayacaktır.

İyi Forumlar.