Yılın Kahramanları !

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ADAMIN-DİBİSİN[CİXX] tarafından 29 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

YILIN KAHRAMANI ETKİNLİĞİ GELSİN Mİ ?

Anketin kapanma tarihi 29 Ağustos 2019.
  1. Evet

46,7%
  2. Hayır

53,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar oyuna yeni bir etkinlik gelir.
    Bu etkinlik Yılın veya Ayın Kahramanları etkinliğidir.
    Etkinlik kapsamında oyun sayfasında özel bir kutucuk oluşur.
    Bu kutucuk içersin de karantina kapısı için yardım bekleyen oyuncuların isimleri yazılır.
    Gemisi full olan oyunculara ve yardım etmek isteyen oyunculara admin kontrolü ile rast gele bir yardım etme listesi hazırlanır.
    Güçlü olan ve yardım etmek isteyen oyunculara verilir.
    1 ay boyuncu en fazla yardım eden ve low ve karantinadaki yaratıklara en fazla hasar veren ilk 5 oyuncuya AYIN KAHRAMANI bir yıl boyunca yine en fazla yardım eden ve en fazla hasarı veren oyuncuya ise YILIN KAHRAMANI ünvanı verili.
    Ünvan özel olarak hazırlanıştır ve gidilen her yerde rahatlıkla dikkat çeker ve büyük harfler ile yazılır.

AYIN KAHRAMANI ünvanını alan oyunculara 1 Ay boyunca her türlü destekten %50 verilir.
    1 Ay boyunca kapılarda kastıkları x4 dahil tüm ödüller 2 ye katlanır.
    3 gün boyunca admin ile kapı yapabilme şansı kasılabilme şansı görev bitirebilme şansı verilir.
    YILIN KAHRAMANINA ise AYIN KAHRAMANINA verilen ödüller 1 sene boyunca verilir.
    Yalnızca adminlerle yapacakları etkinlikler 4 e katlanır.
    mesela adminle özel olarak 12 gün boyunca kasılma görev bitirme kapı yapma hakkı.

Spinaci bunu beğendi.
  2. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex konusuna da eklenmiş bulunmaktadır.

İyi forumlar.

3. Agır_TR

Agır_TR User

olsun derımde bunu kımse ıstemez

4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz yeterli ilgi ve desteği görmemiş olduğundan kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.