Yıllardır merak ettiğim bir soru

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ramires tarafından 5 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ramires

ramires User

Şimdi 8 iris 31 lf3 lü klasik (eskiye göre) full bi gemi olduğumu düşünün 10 kişil bi cubikpn gurubunda 100 uridium alıyorum x1 laser x2 roket ve eco-10 kullanarak

aynı şekilde bir diğer gurupta olduğum kişide aynı 8 iris 31 lf3 x1 laser x2 roket ve eco-10 kullanıyo diyelim ve yine 10 kişik guruptayıs

şimdi ben o 10 kişik gurupta o saydığım şeyleri kullanarak 100 uridium aldığıma göre 2 kişi olup aynı şeyleri kullanırsak 200 uridium alıcağımıs anlamınamı geliyo ?

umarım anlatabilmişimdir nedediğimi

2. yıllalardır merak edıcene denesene;)

3. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

2 Kişi Olursak Derken 2 Kişi Gruba Girip Keserseniz 200 Uridium Alsanızda bu Miktar 2 ye Bölünür ve Yine 100 Uridium Düşer.

İyi Forumlar...

4. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

Kardeş öncelikle cubikona sıktıgında vuruş gücüne ve şeref puanına göre ödül alırsın...Grupta oldugun zamanda şeref puanı kimin çoksa en çok ödülü o alır...

5. ramires

ramires User

Cevap için sağolun yani farkeden birşey olmucak anladığım kadarıyla sıktığımıs kadar ödül alıcas ?
    Ödül dağıtma sistemi şerefe göre değil lwle göredir..

6. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

Kim diyo onu bana da bi söylesin alakası bile yok senin dediginle...

Adamla aynı leveldeyiz benden daha çok ödül alıyor neden ?

Şerefe göre ödül dagılımı...

7. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Evet Yine Aynısı Olucak Sizin İçin Farkeden Bir Durum Olmayacaktır.

Konu Kilitlenmiştir.

İyi Forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.