Yılmaz 749749

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve yılmazbey749749 tarafından 5 Mart 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. merhaba
    konu başlıgınızda farketmişsinizdir :D
    749 benim ilk okul numaramdı 3 sınıftan beri darkorbit oynuyorum aktif bir şekilde 1 yılık oyu bırakma surem oldu sadece şuan 11 sınıfım bir çok serverde aktif klanlarda klan başkanlıgı veya yardımcılıgı yaptım ama herkes beni farklı nicklerde tanır ts adres defterinde 89 klan tssi var çogu hala açık ama ziyaret etsem eskiler gitmiş yeniler gelmiş klanlar nesil atlamış :D
    hayatımda 1 kez hesabımı çaldırdım onun dışında iyi oyun kariyerim var oyunu 18 imde bırakıyorum ... oyunda tek takılın tek tavsiyem .

bug-hack-bot vb yazılımlara bulaşmayın elinizden geldigince kapanan çok gemi gördum ...
    oyuna her zaman bug vardır bir bug kapanır bir bug açılır. ...

HAdi Eywallah 05-03-2016

2. Diğer hesabına ne oldu? Ve yeniden hoşgeldin:)

3. @yılmaz749749 tr5 hesabım çalındı
    @yılmazbey749749 tr6 hesabım uzun suredir oynuyodum tr6da ama bırakmamnın zmanı geldi...

4. Peki banlı mı tr5 hesabı

5. tr5 hesabım çalındı dostum bildiign çalındı hala o gemide oynuyolar.

6. Keşke zamanında banlattırsaydın :/

7. banaltırcak ibşey yapamdım o gemide ama herkese oneriim geminin ifşasını tutun elinizde birşey olursa banlatın

8. Hayır yani gemin çalındıysa ve geri alamıyorsan en azından ban attırıp onunda girmesini engelleyebilirdin :)

9. nasıl atırcamki ?

10. Galiba supportta çözülüyor bu durum. Modlardan daha kesin bilgi alabilirsin :)

11. gemimin çalındıgı bildirdim polis fln karıştırdılar bişey yapamdım bide odeme bilgiis istediler gemiye para yatırmamıştım ama ful+fulemiştim sıfırdan ...
    çoktandır forumdayım ama adminlerin gemimi bana vercegini sanmıyorum kanıtlayabilirim ama onalr suç duyurusu fln isticeklerdir.

12. Katlayıcı veya vipde etkili olurdu. Durumun zormuş :(

13. w
    telfondan çekmitşim onları ...

14. Onlarda delil sayılmıyor mu?

15. sanırım hayır epostamda herşey var silmiyorum bakmam lazım

16. Kendi emeğinle fullediğin bir hesabı başkasının çalıp kullanması adil değil bence uğraşmalısın

17. dekont bulamdım ama yapbilcegim birşeyde yok adminler 2 yıldır e psotam ustune olan gemi hakında birşey yapamdıklarını açıklıyolar

18. [​IMG] [​IMG] [​IMG] 7
    buldum sence işe yararmı ?

19. Şansını denemen lazım belkide kazanırsın :)

Thecruciall bunu beğendi.
  20. [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    nasıl iletişime geçmeliyim sence