Yine kamufleyken kesilme durumu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve hakkanen4 tarafından 21 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. hakkanen4

hakkanen4 User

Ben bu oyunu anlayamadım arkadaş nedense hep fuller kamufleyken görüyolar daha öncede açmıştım bu konuyu supportada ilettim. her nedense daha düşük levellerdeki kimse kesmedi hep fuller kesti bu nasıl iştir çözemedim ben bu programları kullananlara çözüm bulamıyomusunuz..aynı yerde 2 dakika arayla.walla iyicene sıkıldım bu oyundan ha hani aylık üyelikde alıyoruz ona acıyorum.

2. Merhaba ,

Daha önceki konunuzda yazmıştım. Kamuflajlı olmanız hiç görünmeyeceksiniz yada işaretleyip saldırılamazsınız diye birşey yok. Mini haritada kırmızı nokta olarak gözükürsünüz. Ortalıkla gözüken bir npc yada gemi yoksa haliyle kamuflajlı bir gemi olduğu anlaşılır. Deneme yanılma yoluyla tıklayıp seçebilirler ve saldırabilirler. Dediğiniz gemiler belli bir deneyime sahip oldukları içinde olabilir illa hile olacak diye birşey yok. Bazen haritalarda dolaşırken bende kamuflajlı olanları seçip işaretliyorum. Yani imkansız birşeyi yapmıyorlar.

İyi forumlar.

3. hakkanen4

hakkanen4 User

bizde görüyoruz kamufleli gemileri biz neden vuramıyoruz her nedense full arkadaşlar vuruyor ben onu çözemiyorum??? deneyimle alakası yok kamufleli gemi zaten arkazemin karışık değilse tek renge yakınsa fluu bir transparan motor izi bırakıyo ama arka zemin kalabalıksa bu motor izini görmek çok zor??mekava kekava

4. arkadaşım smodumuzun dediği gibi herşey hile hurda alevere dalavere ile yapılacak diye düşünmeyin.Ayrıca kamuflajlıysanız motordan çıkan efekt karşı taraftan gözükmez.Oyun arka planını kapattıysa tamamen siyah olur ve kırmızı noktalar daha belirgin olur. Yani tıklayabilir ve saldırabilir.

5. hakkanen4

hakkanen4 User

aynı şirketten yine kamufleler var siz görebiliyomusunuz ben göremedim açıkçası hemde iki tane ayrıca hepsini anladım neden hep fuller görebiliyo hemde atlama kapısında bile[​IMG]

[​IMG] [​IMG]

6. KARANLIK

KARANLIK User

Full diye program kullanıyor anlamına gelmez.Adı üstünde full demek gelişmiş biridir.Ve eli oyuna alışmıştır.Ancak sizin bir şikayetiniz varsa supporta yapabilrisiniz.Buraya açmanızın size hiçbir yararı olmayacaktır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.