Yine mi BOT?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ‗‗‗‗‗‗‗‗‗╚╗●JUDΛS●╔╝ tarafından 1 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Sanırım bot benzeri bir program yeniden oyunda.Aslında ''sanırım'' değil bundan eminim..Tr2 de oynayanlar varsa izleyebilirler 4-1 haritasında gayet rütbeli arkadaşlar kamufle ve petleriyle kutu topluyorlar ve bir program olduğundan eminim çünkü bana saldırmıyorlar onlara sıkınca da kaçıyorlar.Normalde kesinlikle böyle bir şey olmaz, sayın modlarım ve cm'ler ; bu olayı ilgili yerlere ulaştırmak sizin üstünüzden daha etkili olur, gereğinin yapılmasını istiyorum....

2. milyonda 1 ihtimal no s.s no güven o_O

3. Ben bu oyunu başladığı günden beri oynuyorum ve bu tip ayrımları (hileli-hilesiz) yanılmadan yapabildiğimi düşünüyorum; bu iddiamdan eminim...

4. Merhaba ,

Yenileri çıksa da kullananlar pişman olur. Mutlaka onlarda gereken cezayı alacaklardır.

Köklü bir çözüm getirildi ve dediğim gibi yenileri çıksa da onlara da gereken müdahale yapılır. Kullanmış olanlar hesap kapatma cezasını alırlar.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.