YOL GÖSTERİN

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve chief tarafından 1 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. chief

chief User

selam dostlar bu hesabı dayım 2008 de actı birlikte oynuyorduk kımsenın kesemedıgını bılırım o kadar kral bi gemiydi daha sonra kuzenım şifreyi öğrenmiş bir girdik 3 iris kalmış gemi full+full dü .. 2011 civarıydı gemi 3 iris kaldı şimdi 4 arge 3 iris full lf3 kalkan hız vs var gemi goliath büyük kris kesmek uzun sürüyor 3.5k civarı atıyorum sımdı urı kasıp ırıslerı bıtırmeyı dusunuyorum . goliyle cubiye gidiyom topluca kesiyoruz ama buda serii kasmıyor gibi.. acaba leonov alıp mordon sibelon saimon kesip uri kasabilirmiyim diyorum. sizce ne yapmalıyım. millet full lf4 50 arge olmuş onlarada yetişmem mümkün değil. başka serverda yeni gemi de açabilirim. bana tavsiye verirmisiniz ? tşkler

not: gemi tr2 de

2. Kardeşim tr2 deyse işin zor biraz ama sende şuan goli varsa sakın satma bidaha alamassın büyük ihtimal zor alırsın yani o yüzden golide kalsın şuan ama sen genede eski maplara git para kasmaya çalış takipdeyim ;)

3. chief

chief User

hadi irisleri tamamladım diyelim lf4 leri nasıl fullicem argeyi nasıl fullicem ben :( bunun daha geliştirmesi var 10 iris yapması var havocu bilmemnesi var şuan bırakasım geldi :D

4. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

oyunda devamlı oyundaysann zamanla herşyını fuller ve sıralamadakılerın arasına gırersın tabı sabır etmen lazım leenov la da guzel urı kasarsın bn c leeno yapp

keyıflı forumlar

5. 4 argeyle kral gemi olmuşsun daha da kim tutar seni.takılma fazla.olabiliyo böle şeyler sağlam şifre yaz bundan sonra.

6. chief

chief User

kral olduğu zamanlar irislerin gitmediği argelerin olmadığı zamanlar . gözünle gör aklınla düşün elinle yaz. iki mesaj kasıcam diye elalemi aşağılayamazsın.

Bİloo bunu beğendi.
  7. profil resmini değiştir.müstehcen fotolar çekip koyma bi daha.

8. chief

chief User

emredersin paşam. modmuydun sen ? değilmişsin.. o zaman inceden uzaklaş sakıncalıysa gereken kişi gerektiği şekilde uyarır.

9. sadece modların gözü yok benim de gözerim görüyo elhamdülillah.haklısın kaldırırm desen nolurdu?ters cevap vercene

10. chief

chief User

benım anlamadıgım sen kımsın emır verıyosun profil resmini değiştir. müstehcen fotolar çekip koyma bi daha falan ? sankı 10 yasında cocugum sen benim babamsın bana emir veriyosun. insanca kaldırırmısın yaparmısın da diyebilirsin. ilk mesajındaki gibi gereksiz ve ezici laflar kullanmayabilirsin mesela ? hatayı once kendinde ara

11. Kardeşim leonov yapman iyi olur ama dedigim gibi tr2 oyuncusunun ve oranın açıkarttırma fiyatlarını biliyorsun yani eger leo aldıktan sonra golihat'a geri dönebilecegini düşünüyorsan leonov al.

12. one.

one. User

Kardeş tr2 yi fazla bilmiyorum ama benim tavsiyem sen bence golide devam et cubide falan grupla uri kas ben tr6 dayım uriyi hep cubiyle hallettim.

İyi forumlar...

13. Merhaba ,

Forumda mesajlaşırken karşınızdaki kişi kırmadan uygun şekilde mesajlaşmaya dikkat ediniz. Ayrıca üyemizin sizi uyarmasında ne gibi bir sakınca var ??? Resim uygun değil olsa niye uygunsuz desinler. En kısa zamanda resimi değiştiriniz.

Yeni Başlayanlar bölümüne uygun şekilde resminizi de değiştirip konu açabilirsiniz.

Konu amacı dışına çıktığı ve ayrıca yanlış bölümde olduğundan kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.