Yol Haritası Batleray NPC ve Lord Of War Sorunu İçin Görüşleriniz.

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 14 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -ImLaKLaK

-ImLaKLaK User

şu anda 3 serverde deneme aşamasında bu durum. haksız kazancı kimin elde ettiğini darkorbit bilir zaten rahat ol. low kapısı eğer kasılabileceğimiz bir kapı olmayacaksa kimse girmez zaten, bende haksız kaznaçtan yana değilim ama en azından kamikaze yaparak ve cephane harcayarak kapıyı normal bir şekilde bitirebiliriz. siz önce şu otomatik tıklayanlarla kamufle görenlerle uğraşın, o kadar botçuları banladılar ama darkorbit hala bunlara bir çare bulamadı. bunlar yüzünden oyundan soğuyoruz.

2. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

Ben artik asiri bunaldim. 14 ekim baslamis 4 ay olcak neredeyse şaka mı bu ?o halde kapatin denenirken illegal olani tum serverlerda neden musade ediliyor bile bile yapilmasina ? vee ..bakın israrla neden halen duzelmedigini ? neden oyuncusu az 3 serverda deneme yapildigini ? koskoca DO nun hala butun serverlarda bunu bitirmedigini ? neden 3 server denenirken bu illegal in diger tum serverlarda neden geçicide olsa durudurulmadiginin ? neden hala fullesmeleri icin son surat yapmalarina izin verildiginin ? adamlarin gunde en az 150 k uri yapmalarina durmadan low icin grup yazmalarina chatte dahi izin verilmesinin ? chatte le,ya,la yazinca banlayan adminlerin bu low grup -uyuudu falkon uyumadi vs yazinca neden banlamadigini ? bitiyor low nasilsa 15 gunde bikac milyon uri daha yapmaliyim non-stop diyen oyunculari sistemin neden gormedigini ? 0 dan baslayan bir adamin resmen full+ olmasini 1.5 ayda aleni izledigimizi bunu DO nun nasıl goremedigini ? bizzat bildirdigimiz bazi oyunculara halen neden birsey yapilmadigini ? haksiz rutbelerin haaksiz kazanclarin yanlarina kar mi kalacagini ?
    sabrimin umidimin artik tukendigini bildirerek ve sesimi duymalari icin yukselterek bir kez daha soruyorum '' Oyun kurucular Adminler '' cevap verirmisiniz bu yazdiklarima DO da neler oluyor ? Almanya ya mı sormamiz gerekiyor bunlari.? (sozum forum yoneticilerinden disari lakin lutfen iletiniz kuruculara ) ...Buz mavi veya kim ilgili 1.yetkili ise cvp bekliyorum ilettik degil ilettiginiz neresidir? oyalandik cok yeter.

3. ÇORBACI

ÇORBACI User

Bu oyunda 1-1.5 yıl öncesine kadar b****dan kesecek yaratık bulamıyorduk 2 yıldızlı 3 yıldızlı gemiler gece gündüz ufak yaratıkları kestilerde banlanmadılar o yüzden daha zamanı var birkaç yıl daha sömürsünler oyunu kaldırırlar o bugu da.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Şubat 2015
    ÈrroR_™ bunu beğendi.
  4. -By_CesuR-

-By_CesuR- User

Battlerayı koruyacak yaratıklar uri, kredi, tp, şeref vermesin sadece bir strauner değerinde çöp çıksın böylece uri, kredi,tp, şeref kasmak isteyen arkadaşların çabaları boşa çıkmış olur. Ve batterlay sadece görev almış kişiler ateş edebilsin ki ve instant kalkanı sadece sadece görev almış kişiler tarafından inmiş olur.

5. Merhaba ,

Arkadaşlar şu anda kesin olarak şu olur , bu yapılır yada şunlar olacak diyemeyiz. Sonuçta bir takım düzenlemeler yapılıyor ve ayrıca ceza verilmesi gibi konular merkez kararlarına bağlıdır. İletilmesi gerekenleri iletiyoruz fakat net bilgi gelmeyince ne yazarsak doğru olmayacaktır.

İyi forumlar.

6. -ImLaKLaK

-ImLaKLaK User

benim son yazdığım mesaj niye silindi

7. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Mesajlarınız silinmedi duruyor

İyi Forumlar

8. -ImLaKLaK

-ImLaKLaK User

sayın admin kamikaze olmayacakmı artık,

9. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

cok sevindim neticede beklenen haber bugun low degisti bilgisi yetkililerce yayinlandi tesekkurler D O.bakalim bundan sonrasi haksiz rutbeleri yada urileri icinde birseyler yapiplcakmi.

10. batleraya en iyi çözum batleray kapısı olmasıdır low gibi çünkü adam görew alıyor ama bı bakıyorkı 2 ageıs kamıkazelerıyle kasılıyor aksama kadr ee nası yapacak bu gorewı yapamaz kapı olsa her kes ayrı ayrı gırer 5-3 un orda batlerayın orda bı kapı olcak ordan atlıyacak yapacak low gibi bisey geliştirilmeli.

11. Yaratıkların uyumasını düzeltemiyor darkorbit sadece Falcon değil tüm yaratıklar uyuyor ve boss uber kris kesenlerin çoğu uyutatrak kesiyor.

12. -By_CesuR-

-By_CesuR- User

Batterlaya getirilen çözüm buysa çözüm istememiz hata bence. 1 Tane batterlay vardı sürekli kasılıyorlardı, yetmezmiş gibi 3-4 tane olmuş.
    Vip ve güçlü olan üyeleri kasmak, olamayan üyeleride ezmek için göstermiş olduğu bu çabadan dolayı bu çözümü getirenlere teşekkür ediyorum....Umarım sesimizi görüşümüzü duyar, isteklerimizi doğru anlar ve güzel çözümler getirirsiniz..

13. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Yeni deadly batelray hakkındaki sss lütfen dikkatli şekilde okursanız sizin için iyi olur sss e buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar

14. -ImLaKLaK

-ImLaKLaK User

sanırım ekranı indirirken görmemişim adminim kusura bakma, birde sayın adminim şu otomatik tıklamalar için şikayet sayfası varmı, savaşırken kamufle ema atıyorum ama adam hiç zorlanmadan sıkmaya devam ediyor, o kadar b** kaldırdınız seviindik ama bunlara bir çare bulamadınız.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Şubat 2015
  15. *Cihan*

*Cihan* User

Merhaba,

Konu dışı Lütfen dikkatinize Ayrıca Gis kurallarına aykırı davrananları darkorbit tespit etmektedir ve gereken cezai işlemleri uygulamaktadır.

iyi forumlar

16. bu yenilik geldi 1000 tane sorun çıktı keşke gelmeseydi

17. MRTBY

MRTBY User

BUZMAVİ Admin'imin cevaplamasını rica ediyorum;

Birkaç gün önce program kullanan kişileri banladığınızı ilan ettiniz. Ellerinize sağlık, inanın sizlere minnetarız.

Ama diyordunuz ki; mutlaka program kullananlar tespit edilir ve yakalanır.

Fakat; birkaç aydır takip ettiğim iki gemi var. Neden takip ettiğimi soracak olursanız; Battleray görevim vardı. Günlerce bu görevi tamamlayabilmek için çok uğraştım. gecenin bir vaktinde gittim olmadı, sabaha karşı gittim olmadı, yani bütün saatleri denedim, ama maalesef her gittiğimde bu iki gemi sürekli Battleray kesiyordu. Çok güçlü oldukları için kesemiyordum. Görevi sonunda iptal ettim. :(

Bende bu gemileri takibe aldım. İki güne bir sürekli nik değiştiriyorlardı, aralarında ki tek fark ya nokta, ya virgül gibi ama nerdeyse aynı nikler.

Bu iki gemi şu anda sıralama da; birisi ALBAY oldu, diğeri; ACEMİ ALBAY

Sisteminiz bunları yakalayamadığına göre, iki sonuç ortaya çıkıyor; bu gemiler ya Adminlere ait ya da Cm lere, ya da yakınlarına, veya daha iyimser bakarsak, yakalanmamak için, kendilerini çok iyi kamufle ediyorlar.

Zaten bu iki gemi incelendiği zaman ne kadar çok Interceptor kestiği, ne kadar çok Battleray kestiği ortaya çıkacaktır.

Burada rahatsız olduğumuz konu şu; şu anda o fullenen gemilerle, hem sıralamada oynuyorlar, hemde o illegal gemileriyle, sağa sola tehdit savuruyorlar. Güçlendiler ya :(

Sizin dürüstlüğünüze, adaletinize, hep inanan bir kişi olarak, eğer bu kişilerle ilgili gerekli işlemleri yapacağınıza inanmasam, direk size hitaben yazmazdım.

Umarım beni yanıltmazsınız.

18. ÇORBACI

ÇORBACI User

Bu oyunu yıllardır oynayan bir arkadaşım oyunda vipsen arada sıradada katlama paketi uri falan alıyorsan oyunda ne kullanırsan kullan banlanmassın diyordu o kadar banlanan olmasına rağmen hala pvp haritaları kutu toplayanlarla doluysa belkide doğruyu söylüyordu arkadaşım

19. Merhaba,

Böyle bir durum söz konusu bile değildir. Sistem tarafından taramada yakalanan tüm hesaplar direk kapatılır. Oyunu kuralları dışında oynamaya çalışan herkes elbet cezasını alır.

İyi Forumlar.

20. Merhaba ,

Tarama sistemine Adminler yada görevliler müdahale edemiyor. Merkez tarafından takip ve kontrolleri yapılıyor. Tanıdığı olması yada görevliler ile arası iyi olması gibi sebeplerden dolayı ceza almama gibi bir durum olamaz. Ayrıca VIP , Katlayıcı v.b. şeyler alıyor diye de koruma gibi bir şey olamaz. Anti virüs programı gibi düşünün bu tarama sistemine müdahale edip işlem yapılamıyor. Yani en azından Forum ve Chat görevlileri müdahale edemez. Ancak merkez'de bulunan yetkili personel ilgilenebilir.

Ayrıca tarama sistemi %100 olarak tespit ettiği hesapları anında değil hepsini toplayıp belli aralıklarla toplu şekilde banlama işlemini uyguluyor. Bazen haftada 1 , bazen 2 haftada bir yada ayda 1 olacak şekilde 200 , 400 , 600 v.b. sayılarda toplu işlem yapılıyor.

Gelelim Albay v.b. yada sıralamada olanlara bir şey yapılmıyor kısmına fakat kendi server'ımdan biliyorum sıralamada 3-4 ve 9-10. sıralarda olan 2-3 tane geminin süresiz kapatıldığını biliyorum.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.