Yol Haritası Batleray NPC ve Lord Of War Sorunu İçin Görüşleriniz.

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 14 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

bir noktaya takildim gemilerde nik degismenin falan ise yariyacagini sanmiyorum cunku neticede sistemde id numaramizla kayitliyiz.birde video cekip yollandiginda yeterli ise kanit bence geregini yaparlar.

2. MRTBY

MRTBY User

İyi akşamlar;

Düşünün ki o gemileri defalarca, program kullanırken kendi gözlerinizle gördünüz, yani şahit oldunuz.
    Kendi gözünüzün önünde, gemisi güçlendi, ve artık sıralamaya oynuyor. Etrafa artık tehditler savurmaya başlıyor.

Can sıkıcı bir durum. Chatte bunu dile getiremiyorsun, ban alıyorsun. Supporta yazıyorsun, sistem yakalar diyor, forumda zaten sizlerinde dediği gibi müdahale etme şansınız yok.

Yapacak hiç bir şeyiniz yok. Ama size olan bir şey var; sinir hastası oluyorsunuz.

.YENİÇERİ. Modum diyor ki; elbet bir gün yakalanır. Ama o yakalanıncaya kadar, olan dürüst oyuncuya oluyor. Oyundan soğuyor. Emeklerine üzülüyor, verdiği paraya acıyor.

•Kıyamet• Adminim de; Bunları koruma gibi bir şey olması söz konusu olamaz, diyor. Elbette bizlerde buna inanıyoruz.

Fakat bu program kullanarak bir yere illegal olarak gelmiş bu gemiler, en azından chatte bari saha sola tehdit savurmasalar, belki o kadar umursamayacağız. O zaman aklımıza bunların güvendiği bir yer mi var acaba diyoruz.

ÈrroR_™ arkadaşım da; nik değiştirmenin faydası olamayacağını söylüyor. Sanırım sistem 2 günde 1 kere nik değiştirmeye izin veriyor. Bu iki gemi her 2 günde 1 nik değiştirdiğine göre; demek ki bir bildiği var.

Yapılacak şey çok basit; dediklerimin araştırılması; gerçekten bu iki gemi 2 güne 1 nik değiştirmiş mi ? Bolca battleray ve İnterceptor kesmiş mi ?

Bu kadar basit.

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  3. ONURBEY

ONURBEY User

Forum kullanıcısı olarak şunu anlıyorum ki; artık ne ADMİN ler, ne de MOD lar, foruma pek uğramaz oldular.

Konuları okuyup cevap vermiyorlar artık.

Çünkü forum şikayet formu olmaktan öteye gidemiyor artık, 2008 yılından beri, kaç tane ADMİN, Kaç tane MOD değişti. Nerdeyse hepsi, aynı cümleleri kurdular. Tek değişmeyen gerçek, BİGPOİNT yöneticileri hala bildiklerini, yapmaya devam etmeleri, yani oyuncuyu, görev yapan ADMİN leri, CM leri, MOD ları, dikkate almamaları.

Burada sorumluluk alan, ne ADMİN leri ne MOD ları düşünmediler. Sıkıntıya düşen, cevap veremeyecek duruma gelen, yukarda da yazdığım gibi artık Foruma da uğramaz oldular, çünkü ne cevap verecekler ki, başından beri tekerrür eden, kalıplaşmış cevaplar, artık oyuncuyu tatmin etmiyor, hatta soğutuyor.

Forum Yöneticileri ile aramızda, soğuk bir ilişki var çünkü; biz emek verdiğimiz, para harcadığımız bu oyundan dolayı rahatsızlığımızı yazacağımız ve diğer oyuncularla paylaşacağımız tek yerin burası olması, yazmaya başladığın andan itibaren, tedirginlikte başlıyor. Acaba konum kapatılacak mı, acaba yanlış mı anlaşılacağım. vs vs.

Siz biraz bam teline dokunulmuş yazılar yazıldığında konuyu hemen kapatıyorsunuz. Yazan kişi oyundan dolayı az sinirli yazsa, forumdan uzaklaştırıyorsunuz. ( hakaretli yazılar yazan, illegal programlardan bahseden, ilgisiz alakasız şeyler yazan vs vs hariç elbette bunları sonsuza kadar uzaklaştırın, konularını kapatın)

Çoğu forumda üyeliklerim var, ama tek konu kapatılan forum burası,

Elbette bir nebze sizleri anlamaya çalışıyorum. Yapacağınız birşey yok. Merkez size ne diyorsa, onu yapıyorsunuz.

Ama birde benim penceremden bakın diye bu yazıları yazmak istedim.

Umarım beni yanlış anlamadınız.

Saygılarımla.

MRTBY ve ÈrroR_™ bunu beğendi.
  4. Merhaba ,

Gerekli durumda şahsen yazıyorum yazamayacak durumda da değilim. Konu eğer Low ve Battleray değişikliği ise bana göre yerinde bir uygulamadır. Her ne kadar bizler sizlerden gelenleri ve kendi düşüncelerimizi iletmiş olsakta çoğu zaman şirket politikası doğrultusunda ilerleniyor.

Normal şirketler gibi düşünün çalışanlar şu alana yönelelim deseler bile patron v.b. konumundakiler belli bir alanda gitmeye devam ederler. Unutmadan bazı iletilenler ise bir anda gerçekleşemiyor ve oyuna yansımayabiliyor ama aradan biraz zaman geçince uygulandığını görebiliyoruz. Yaklaşık düz hesap 3 yıldır görevdeyim ve dediğim gibi geç olsa da oyuna yansıtılan bir çok uygulama olmuştur.

Ayrıca forum kurallarına uygun olan konu yada mesajlardan dolayı kimseye bir işlem yapılmıyor. Ama kural ihlali olursa istemesekte gereken işlemleri yapmak zorunda kalıyoruz.

Ayrıca konular belli koşullarda kapatılıyor. Mesela hangi bölümde olduğuna , konu içeriğine ve gidişatına bağlı olarak kilitlenmektedir.

Forumda Konular Neden Kapanır ?

İlgili konu yardımcı olacaktır.

İyi forumlar.

5. ONURBEY

ONURBEY User

Ah ah •Kıyamet• ADMİN im;

Forumu 2008 yılından beri kullanmaktayım. Forumda Konular Neden Kapanır ? noktasına kadar biliyorum.

•Kıyamet• ADMİN im diyorsunuz ki; "Konu eğer Low ve Battleray değişikliği ise bana göre yerinde bir uygulamadır." Evet yerinde bir uygulama, buna bende katılıyorum. Katılmadığım; bugüne kadar oralarda illegal olarak kasılıp, bir yerlere gelen oyunculara neler yapıldı, sorun burada. :( :( :(

Diyeceksiniz ki; ben bilmem MERKEZ bilir. :) :) :)

Şu konu da anlaşalım, Sayın ADMİN im; birbirimize eziyet etmekteyiz. Bunu lütfen kabul edin.

Biz oyuncu olarak, verdiğimiz emeklerin, yaptığımız harcamaların, bu illegal program kullananlar, yani hırsına yenik düşenlerden dolayı, boşa gittiğini ve sıkıntı çektiğimizi, dile getirmek istiyoruz.

Az çok burada diğer dürüst oynayan oyuncularla, sıkıntılarımızı dile getirmek istiyoruz. Çünkü canımız yanıyor.

Siz de görevinize istinaden, gerekli olan neyse onu uyguluyorsunuz.

Ama yukarıda da yazdığım gibi değişmeyen tek şey; Hala eski oyuncuların ( YANİ DÜRÜST OYNAMAYA ÇALIŞAN, PARASIYLA, EMEĞİYLE BİR YERLERE GELMEYE ÇALIŞAN VE EN ÖNEMLİSİ BURASI ÇOK ÖNEMLİ; ŞİRKETE ASLA ZARAR VERMEYİ DÜŞÜNMEYEN OYUNCULAR ) mağdur edilmesi.

Saygılarımla.

MRTBY ve ÈrroR_™ bunu beğendi.
  6. Merhaba ,

İlk olarak forumda yada oyunda kişiler ne zamandır var bunu bilemem kimsenin seceresine bakamıyoruz. Bu nedenle standart olarak konu hakkında bilgilendirme yaptım.

Diğer konuya gelirsek bizler gerekli yere iletiyoruz fakat daha başka ne yapabiliriz onu anlamıyorum. Forumda uygun bir şekilde yazanlara hiç bir şey demiyoruz diyemeyiz fakat uygunsuz şekilde mesaj yazanlara gereken bir şey varsa uyguluyoruz.

Tekrar belirtiyorum " iletilmesi gerekenleri iletiyoruz hem de bir çok defa " fakat bunun dışında ne yapalım Almanya'ya gidip şirketi mi basalım ki doğru bir davranış olmaz.

İyi forumlar.

7. ONURBEY

ONURBEY User

Az evvel bir konuyu okuyordum, tam bir şeyler yazacaktım. Maalesef kapatmışsınız.

Yukarıda da tam bunu yazmıştım;

"Biz oyuncu olarak, verdiğimiz emeklerin, yaptığımız harcamaların, bu illegal program kullananlar, yani hırsına yenik düşenlerden dolayı, boşa gittiğini ve sıkıntı çektiğimizi, dile getirmek istiyoruz.

Az çok burada diğer dürüst oynayan oyuncularla, sıkıntılarımızı dile getirmek istiyoruz. Çünkü canımız yanıyor."

Siz de az evvel bunu yazdınız;

"Forumda uygun bir şekilde yazanlara hiç bir şey demiyoruz diyemeyiz fakat uygunsuz şekilde mesaj yazanlara gereken bir şey varsa uyguluyoruz."

Adamın canı yanmış, bir kere konu açmış kapatmışsınız, tekrar açmış yine kapatmışsınız.

Bana bir tane örnek verin, illegal programların varlığını kabul eden, forumda olsun, chatte olsun, supportta olsun. Ne Admin, ne Mod, ne de Cm hiç görmedim. Bunu dile getiren oyuncu derhal banlanır. Acı gerçek.

Ama bizim flash playerimiz hatalıdır. çerezleri silmemişizdir. oyun hatasıdır.

Daha ne kadar görmezden gelinecek merak etmekteyim. Neden elele veremiyoruz, Sayın ADMİN im.

O illegal program kullananlar bunu avantaj gibi görüyor. Forumda, bu banlanan gemileri; serverinden, nikine, web adresine hatta klanına varıncaya kadar rencide edilsin ve yayınlansın bakalım, bir daha yapabiliyor mu.

Saygılarımla.

Not; lütfen yanlış anlamayın sitemim size değil, canımız yanıyor. :( :( :(

MRTBY bunu beğendi.
  8. Merhaba ,

Bahsettiğiniz kişinin canı yanmış olabilir fakat uygun bir şekilde yazabilir. Ne demişler sinirle kalkan zararla oturur. Bu nedenle her zaman için uygun bir şekilde derdimizi anlatmak yada yazmak en iyisidir.

Forumda yapılamayacak şeylerde gerekli yönlendirmeleri yapar konuyu kilitleriz. Açık kalmasının bir yararı olmayacaktır.

İllegal program yoktur diyen görevli yoktur en azından ben yoktur diyeni görmedim. Ayrıca onlarla ilgili şikayetleri de iletiyoruz ve çalışmalar devam ediyor. Yeni bir şeyler çıktığında bilgisini veriyoruz. Elbet bu iletilenler ve bilgiler boşa gitmeyecektir zamanı geldiğinde yine sağlam bir banlama ile süresiz kapatılacaktır.

Tek tek saydırmayın bana şimdi ama bir ara saymıştım yanılmıyorsam 60 kadar server var toplamda ve bütün serverları kapsayacak şekilde toplu olarak işlem uygulanmaktadır. Şimdi bu kadar kişinin server , nick v.b. şeylerini nereye yazacaklar. 5-10 kişi değil ki hesabı kapatılanlar.

İyi forumlar.

9. iyide madem bu iki gemi bu işi otomatik yapıyor neden kesemeyesinizki.? Sahipsizseler kesin gitsin.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.