Destek Yol Haritası Çizmeme Yardım Edin.

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve xemir157 tarafından 1 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. xemir157

xemir157 User

Cidatel,Solace,Venom,Spectrum Goliath Tasrarımları Ve Aegisin Xp veren tasarımına sahibim
    Gemimin Özellikleri:
    Full LF4
    6 (Promethus)
    BO2 FULL (GELİŞTİRMESİZ)
    HIZ FULL (GELİŞTİRMESİZ)
    8 İris 1Apis(Apis 11 Seviye İrisler Seviyesiz)
    Elmas ve Burgu Uçuş Düzenine Sahibim
    19 Arge 10 Havoc Herkül Yok (Herkülleri Tamamlayacağım Onun Dışında Ne Yapabilirim Varmış Gibi Düşünün :D)

Pet:
    2. Seviye Ticaret
    3.Seviye Hammade Toplama
    3.Seviye Kutu Toplama
    2 Tane 2. Seviye Radar
    1 Tane 3. Seviye Radar
    3.Seviye Düşman Bulucu
    -

Uçuş Düzenleri:
    Kalp,Burgu,Elmas
    NOT:Cyborgu bitirmeme 140 oil kaldı diğer parçalar neredeyse tamam cyborga mı yönelmeliyim ?
    NOT2:Argeye Uridium vermek mantıklımıdır sizce ?

2. Cyborgu kesinlikle tamamlayınız. argeye şimdilik uri harcamayın ve pazar günleri bol bol zeta yapın.

xemir157 bunu beğendi.
  3. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Argeniz düşük olduğu için zeta kapısı yapmanızı ve gelen günlük dosyaları ile arge, ganimet anahtarlarını ise zeus gününde açarak eksik zeusunuzu tamamlamanızı öneririm.

İyi forumlar.

4. WolfWar

WolfWar User

Adminimizin dediği gibi zeta yaparak hem arhe kasarsın hem de anahtarlar ile zeus çıkarırsın.

5. nonono20

nonono20 User

Havoc ve herculeslerim tam olmasına rağmen zeta yapmaya devam ediyorum. 10 Havocu bitirdikten sonra bile zeta dönmenizi öneririm, keza havoctan sonra zeta yapmayı bırakınca arge ilerlemiyor neredeyse.

6. Sana tavsiyem en kısa hızlı şöyle kasılırsın. 1 aylık paketler var: 1 Ay vip , 1 Ay katlayıcı , 1 Ay İndirim
    al bundan.
    gemine bir tane spheard al tasarımı farketmez her hangi bir tanesini.
    geminin argesini kutu argesine çevir.(bilmiyorsan eğer yardımcı olabilirim)
    daha sonra şirketinin 4-x haritasında kutu toplamaya başla.
    günde rahat 90k uri + gg kasarsın.
    hafta sonu geldimi de elinde olan gg ve uriyle şansına göre 1 haftada herculleri fullersin.
    daha sonra gg arge için zeta yap.
    ama bundan önce bence şunu yap.
    kroonasa çalış.
    spartanı aç herculden sonra.
    spartanı açtıktan sonra gg ve urini sadece hadese yatır.
    hadesten hem dosya gelecek hem de bölünme kristali ile de spartanları yapacaksın. Gelen anahtarlarla ZEUS gününde aç ve ZEUS parçalarını topla
    spartanları tamamladıktan sonra ise sakın ama sakın LF4 falan geliştime.
    gemine şunu yap Yeni çıkan lazeri BL haritasında kas.
    Gelişirme yapacağın sadece KALKAN + İRİS + ROKET ATAR bunun içinde sadece geliştirme indirimini bekle O da 3 haftada 1 gelir. 1 saat içerisinde çok fazla şeyi seviye atlatabilirsin.
    En sona geldiğimizde geminin gelişimini böyle tamamlayacaksın. Daha sonra ise RSB kasmak için BL haritasında takıl. Artıkın geminin gelişimi bitince savaş ve sıralama rütbe kasılmak kalıyor.
    Eğer dediğim yoldan gidersen uzun sürmez fullenmen. Ama yok pala falan girersen uzun zaman alır.
    Not: haftasonları hadese zayıf gibi görecekler seni almayacaklardır. Onun için sağlam grup bulman için haftasonları BO2(TP,ŞP,DMG,KALKAN) desteklerini alırsan sonra chatte full destek+x4 grubu arıyorum diye yazarsan seni havada kaparlar.
    Sormak istediğin birşey varsa sorabilirsin.

7. xemir157

xemir157 User

Sağolasın kutu topluyorum bu aralar argeyi çevirmek değer mi ki 16k uridium 19 arge var hem

8. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Şu an buna ihtiyacınızın olduğunu düşünmüyorum, sıfırlamak yerine bunun üzerine yapacağınız argeleri bu doğrultuda kullanabilirsiniz.

İyi forumlar.