Yol Haritası Uzan Vadeli Planlar hakkında görüşler

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 14 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. yorum12

yorum12 User

Bence öncelikle haksız kazancın önüne geçilmeli ve haksız rakabet ortadan kaldırılmalıdır. birincisi low kapısında haksız kazançlar: bununla ilgili low kapatılıp yerine ir galaksi kapısı açılabilir. yada falconu başka bir haritaya yerleştirip 5 k uri yerine 2 k uri verebilir. en azından sizin önüne geçemediğiniz haksız kazancın önüne oyuncular geçebilir. low a atlayan birini kimse durduramamakta. hile probramlarına gelince. mikser gibi karıştırıcılar kullanılacağına oyuna iki solut u birleştirip otomatik karıştırıcı yapılsa herkes bu özelikten faydalanabilirse o zaman haksızlık olmayacaktır. çünkü sistemden taratıp bulamıyorsunuz, bulunması için sisteme probramın tanıtılması lazım ama karıştırıcı özeliği olan probram 1.2... den daha fazla, hepsini bulup sisteme tanıtmak yerine otomatik karıştırıcı slot yapılabilir veya ayarlar bölümüne karıştırıcı seçeneği konulabilir. slot birleştirme gibi bir özelik yapılabilir. bir diğer konu emadan sonra kamufuleye tıklama yada ema nın bazı probram kulanıcılarına etki etmemesi. bu probramları engelenmesi gerekir. eğer engelenemiyorsa ema ordadan kaldırılmalı yada ema sadece instagibi 3 saniye vuruş verdirmeye bilir. yani 3 saniye bitikten sonra tılanma devam edebilir. bir diğer çözümse emadan sonra 5 sn ye flan kamufule geçersiz kılınabilir. birde kutuları otomatik toplatma var. bence onlin saatlierin düştüğü saatlerde örn: saat gece 01:00 dan sonra haritalarda kutular kalkmalı yada urudyum vermeye bilir. bunun yerine bu saatlerden sonra paladyum 15 te bir enerji yerine 5 te veya 10 da bir enerji verebilsin böylece haksızlıkta yapılmamış olur ve 5-3 haritalarıda canlanır. server birleştirilmesi oyunu zevkli kılabilmek için kalabalığın olması açısından faydalı olacaktır.... her ne şekilde yapılacaksa haksız kazanç engelenmeli ve hile probramları oyunda kullanılmayacak hale getirilmeli.

2. Sayın adminim uzun vadeli planların içinde cephanenin hesaba aktarılması çok güzel olmus...şirkete bağlılık için çözümünüzde güzel ama ben şunu anlamıyorum bu beyefendiye söyleşiye gittiğinizde neden tam isteklerimizi aktarmadınız?oyundaki sorun sadece low değil ki mesela kappa...tabiki hercule almak kolay olmazın ama bu kadarda zorluk demek oyunu bırakın demektir bence:)2. olarak lf4 yeşil korsan kutularından tabiki kolayca lf4 cıkmasın ama 1000 kutudan da hiç çıkaramayan olmasın el insaf...ha gelelim lowa eğer acık varsa bunu adam kullanır arkadas kimse kullanmasın diyemez diyene cevabım o zaman bu açığı biliyosun madem kaldırıcaksın oyundan çözüm bu kadar basit saygılar...

3. KEOPS

KEOPS User

selamlar..yıl oldu 2014 biz hala oyunu 2 boyutlu olarak oynamaya dewam ediyoruz..bir çok oyun 3 boyutluyken neden darkorbit bu boyutta ısrarcı anlamıyorum...oyunun 3 boyutlu olmasını bekliyorum...

4. arkadasım dark orbit reloaded olduktan sonra sistem çözünürlüğü degişti zaten ha eger dahada artırırlarsa sistemi flash tabanlı oyun olmaz indirip oynamak gerekir oda olurmu olur aslında ama cogu insan bu oyunu indirmeden internet cafeden oynuyor misal ben askerdeyken hep internet kafeden girerdim eger indirlseydi ozaman indiremezdim sorun cıkardı:)

5. Sn adminim değerli arkadaşlar ben bu oyunu 2008 den beri oynamaktayım bu oyunu yapan bir çokta yenilik çıktı buda para demek peki parası olmayan art niyetli kişiler napıyo oyun açıkları ve bot vb şeylere bulaşıyo peki çar banlanması umrumdamı inanım hiçbirinin umrunda değil hemen yeni bir çar bulup dewam ediyolar yapılması gereken
    1- LOW KAPISI KALMICAK SÜRE GELİCEK LOW KAPISINA DAHİL OLAN HERKES KAPIYA ATLADIĞI ANDAN İHTİBAREN YAPSIN VEYA YAPMASIN BİR DAHAKİ KAPIYI BİR HAFTA BOYUNCA YAPAMICAK SAAT VE SÜRE DOLDUMU KAPI TEKRARDAN ATLAMAY HAZIR HALE GELİCEK
    2- BAZI ARKADAŞLAR YA GRUBA GELDE BEN KAPIYA ATLİM SEN DAHA SONRA ÇIKARSIN DİYO GRUPTAKİ BİR ADAM DAHİ PATLASA KAPI OTOMATİKMAN İPTAL OLUCAK SONUÇTA BU GRUP KAPISI
    3- HERKES KAPIYA ATLAMADAN KAPI BAŞLAMICAK ADAMI İÇERİ ATIP GRUPTAN ÇIKAMICA
    Bu arada büyük harf için özür dilerim . Birdaha silmek istemedim .

Birde oyuna yeni başlayanlar artık phonexle defil leonovla başlasın ve gemi full flax ve full credili mazemeyle oyuna otomatik başlasın sonuçta kredilik malzeme her türlü alınabinir ilk kez oyuna başlayan adam leonov full credilik gördümü daha cazip gelir oyun ve oynamak ister hem de parada yatırır darkorbitte kazanır
    İyi oyunlar dilerim.

6. Kİ_BE_LE

Kİ_BE_LE User

Sadakat olayı güzel olur bence.Görev yapmayı seviyorum ve yapacak çok az görevim kaldı yeni görevler hoşuma giderdi.Ayrıca cephane sınırı kalksa güzel olurdu çünkü iki kez uber cubi haritasına düşmeme rağmen (cephane kapasitesi ful olduğundan )hiç kutu toplayamadım.

7. Selamun Aleyküm

Sayın Yetkılıler

( GÖREVLER ) Bu 200'lük 150'lik citadel ve sperhead gemılerıNİ bız nerden bulucaz dermısınız ?
    Pusıng yapıp'ta gemımızımı banlatalım ?
    Veya Bu görevleri cıkaran arkadaş oraya 200'yazarken hıcmı dusunmedı bu oyuncular nerden bulucaklar bu gemıleri diye hıcCmMı dusunmedı ?
    A klanı B klanıyla anlaşıp gemılerını CITADEL yapıp bırbırlerını kesıyolar Sizlerde bana diyiceksınızkı Support'a yazın ben nıye o oyuncuları Support'a İSPİYONLUYCAM'Kİ DARKORBİT Tarama yapsın Pusıng yapanları Banlasın..

Arkadaşlar ben görev manyagı bı ınsan degılım veya görevlerden gelıcek tecrube ve şereftede gözüm yok ordan bana 150 mılyon tp gelınce ben 3 sıra 5 sıra öne gıtmıycegım bu benım oyun oynama tarzımdır oyuna her gırdıgımde ben o görevlerimi görücem bıtırıyımdıyorum harıtaya cıkıyorum cıtadel sperhead yok. Ya bu görevleri kaldırın Yada CITADEL ve SPERHEAD Festivali cıkarın orda savaşlım bıtırelım görevleri.

Sayın Forum Yetkılıleri ve Değerli Forum Arkadaşlarım Cevaplarınızı Beklıyecegım.

Saygılarımla Tr3 Burakcan Geceler.

8. burakcan geceler bende tr3 oyuncusuyum neden böyle eleştiri yaptın anlamadım bütün bu saydıgın gemiler mevcut hemde fazlasıyla...al vegayı git 5-3 e spearhead dolu...gez haritaları git 1.5 yada 3.6 ya citadel orda mevcut vega desen zaten herkes vega ha sen diyosan eger 1 günde bitirmem lazım işte orda sıkntı yasayabilirsin ama lf4leride bi günde fulleyebilecegini sanmıyorum iyi günler:)

9. Bu oyunun 7 senelik oyuncusuyum fakat o kadar çok şey değişti ki ben geride kalmışım :)

Öncellikle yeni haritalar getirilmeli yeni yaratıklar yeni kapılar yeni ekipmanlar....

Ayrıca yaratıkların ve avantaj kutularının verdiği ödüler artmalı (uri tp şp credits)

Görevler yeniden düzenlenmeli ve iyi ödüller vermeli (credits uri tp şp) yani görevlerin verdiği ödüller artırılmalı...

Günluk görevlere yenilik getirilmeli.

Üstüne basa basa söylüyorum Lf4 , havoc ve herkules ticarete VERİLMEMELİ !

Saturn tasarımı her gemiye uygulanmalı vs vs. Sadece goliye uygun bir tasarım olmamalı.

10. Süpersiniz :D

Kesinlikle berbat olur

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Ekim 2014
  11. kesınlıkle katılıyorumm

Kardeş cıtadel sperhead gemılerını sen buluyosan helal olsun sana ben 123 bın gemı kesmısım gunluk gemı kesen bırıyım ben bulamıyorum sen bulupta kesıyorsan HELAL OLSUN

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Ekim 2014
  12. Sayın adminim yorumları okudum low haritasında bug olduğunu söyluyorsunuz yani herkez falconu uyutuyor ve bu sadece falcon için değil haritalardaki tüm yaratıklar uyuyor millet uberde uber uyutup kesiyor ozaman buda bir bug olması lazım harıtada tallona sıkıyoruz uyuyoz LOW kapısı ile düşünceleri bir kenara bırakıp neden bu acıkları kapatmıyorsunuz falconu tasarlayan oyuna süren sizlersiniz ve şimdi bunun uyumasına engel olamıyormusunuz 5-3 deki NPC ye gelince görev var yapamıyoruz mıllet almıs kızıştırıp uri kasıyo bence o yaratıkdan ufak yaratıklar kalkmalı ve sade olmalı ozaman kımse kızıştıramaz ve hatta ödüllerinide kısıtlayın sadece görevi olanlar yapsın 1 haftadır 3 battleray kesemedim eskiden test serverlerı daha uzun süre açık olurdu şimdi ise 2 gün anca ve 2 gün sonra oyunculara nasıl buldunuz deniyor 2 günde yazılımı denetliyorsunuz oyuna geldiği zaman biz oyuncular sorun ile karşılaşıyoruz.

Neden bu yorumum siliniyor yetkili arkadaşar cevaplarmısınız neyi gizlemeye çalışıyorsunuz.

13. Merhaba ,

Üyelerden gelenler ve ayrıca kendi gözlemlerimizi de ekleyerek gerekli yerlere ilettik-iletiyoruz. Çalışmalar ne kadar süre yada ne zaman tamamen bir sorun düzeltilir bize bilgi verilmiyor çünkü baştan kendileri de bilemez.

Ayrıca mesaj silinmesi yok bu konuda 2 tane mesajınız gözüküyor ve iki mesajınızda duruyor.

İyi forumlar.

14. Endless

Endless User

önce ******** kullananları bi banlayın. yada bir çözüm bulun buna. kaç yıldır kullanılıyor. kimsede çıkıp bir şey demiyor. çünkü size değil bize dokunuyor zararı. eğer oyuna dokunsaydı şimdiye bir çözüm bulunmuştu. oyunu yenilemeden önce bi çöplerden kurtulun. eger oyunu kurtarmak istiyorsanız. bir isteğim daha var eskiden haritalar arasında dolaşmak bu kadar kolay değildi. atlama cpu'suna bi ayar çekip diğer şirket haritalarına değilde bulunduğun şirketin haritalarına atlaya bilelim. kapı tutmalar harita savunmalar yeniden gelsin oyuna. youtube sayfanıza yüklediğiniz videoda milleti kapı tutmaya davet ediyorsunuz ama artık öyle bir şey yok. hep beraber eski darkorbit'e kavuşmak dileğiyle. iyi oyunlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Kasım 2014
  15. Banlamalar iyi hosta bot kullanan oyuncu vipini indirim paketini cekiyordu en azindan oyuna para veriyordu tek sikinti oyundaki ekipmanları tamamlamak cok masrafli yaratik veriyor 2-4 uri rsb desen 5 uri kimsenin babadiw holding sahibi değil turkiyede yasiyoruz herkesin aldığı para da belli bu mantikdan yola çıkarak bp nin biraz cömert davranmasi lazim yaratik ürünlerini ve gorevlerde bol tp yerine uri koyması lazim zaten oyunda vip almak sart oldu bir yildan beri pet Kamikaze suresi azaltilmasi lazim

Birde oyuna yeni başlayanlara belirli bir sure ve ya ilerleme cercevesine kadar yanina npc bir gemi verilmesi lazim ve farklı bir haritada kasilmasi lazim bir adet lf4 havoc hercul verilmeside fena olmaz yeni Oyuncu kazanilmasi icin :)

Baska türlü bot bitmez oyuncu biter :)

16. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

bugcu adama hile yapmamasi icin ne versen bos once bu fikirde olanlari temizlemeli.adam alismis bol keseye ne versen nafile begenmez ki .mantik benim acigimi eksigimi hoyratca kullanan zaten dostum degildir temizlenmeli olmasada olur dur.Yapmasin diye odulmu vericez birde akıl dısı bir sistem.O alismis adami kazansan ne fayda.Bakın gercekten hevesle gelistirdigim herseyi biraktim indirim vip katlayici hepsi bitmek uzre oyundan cok forumdayım ,halen sabirla oyun kurucusundan gelecek haberi bekliyorum umidim tukendi gibi.. hevesimde...

17. Lf4 gibi ekipmanlar ticarete verilmemeli

Etkinliklerin görevleri tekrardan düzenlenip bol uridium ödülü vermeli. (bol dediğim 2.000 3.000 uridium felan)

Bug felan kaldırılmalı.

Chatde küfürleri sansurleyecek bir sistem getirilmeli (sadece cmler görecek kufurleri ona göre islem yapacaklar)

3 lü yetenek gemisinin veteran tasarımlarına %10 hasar bonusu verilmeli nedeni şudur: ilk başta cephane icin yer acıyordu fakat cephane kapasitesi kaldırıldı. (aegis spearhead citadel gemilerinin veteran tasarımları yani)

Yaratık ve kutu ödülleri 2 katına çıkmalıdır örnegin tallon kestik 128 geleceği yerde 256 uri şeklinde gelmeli.

Oyuna ekipman koruması getirilmeli (telefon sms i gibi)

İstila eskiye çevrilmeli.

Herkesin faydalanacağı özellikle gücsüzlerin faydalanacağı bir çok kazanclı bol ödüllü etkinlikler getirilmeli.

Oyuna madden toplayıp bu topladıgımız madeni uridium a cevirilmesi gerekli oldugunu dusunuyorum
    Yeni bir maden getirilmeli fakat bu 5-3 de oldugu gibi toplanmalı mesela 10 tanesi 10 uridium gibi olabilir.

Yeni iyi ödülü her zaman kesebilecegimiz npcler eklenmeli. (kristallon gibi)

Oyuna mission (görev) haritaları eklenmeli örneğin low haritası gibi

18. Daha çok beklersin ne diyim :)

8 yildir bir sey bekliyoruz hani bir şey olduğu yok

Nostalji server istiyor o kadar kisi takan varmi cevap bile vermiyolar o tarz konulara

Bizim Türk milleti sabirsizdir her sey bi an önce olsun isterler.

Alman insani tam tersi sürekli calismak ister çalışır çabalar

Bi düşünmek lazim en fazla bani neden Türkler aliyor ...

Yeni baslayanlara oyundan biraz eğlence alacağını gormesi icin yari elit bir gemi verilebilir bir süreliğine ve egitim haritasi gibi bir yerde

Son düzenlenen: 7 Aralık 2014
    ÈrroR_™ bunu beğendi.
  19. Bu Sadakat olayı ne zamana gelir ortalama ?

20. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

bu yama notlarinda · Grup Kapısı (LoW): Oyuncular artık özel bir hareketle Century Falcon'u daha az hasar vermeye zorlayamayacak.
    · NPC kalkanları yine yenilenecek. denmis....... amma sanirim bu aciklamada yanilma/ hata varki halen millet low grup diye chatte hic durmadan low yapiyor.!duzelmemis yoksa aciklamayi benmi yanlis anlamisim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.