Öneri Yol Haritası

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Alpha19031 tarafından 26 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Alpha19031

Alpha19031 User

Merhbalar.
    Gemi Özelliklerim
    Gemi:Oil ile alınan gemiler dışında bütün gemilerim var sayılır
    12LF4 (1 kararsız 1 hiper gerisi normal ) gerisi sl3 takılı
    8 iris
    1 adet 12 level iris
    3 adet 8 level iris
    1 adet 7 level iris
    1 adet 6 level iris
    2 adet 5 level iris
    Pet:13 level 3.seviye kamıkaze 3.adet 3.seviye radar 2.seviye oto yağma
    irislerin hepsini 12.levela getirmeye çalışıyorum 6 havoc var bu pazar günü fulleyecem havocları
    apis için hemen inşa et fiyatı 82.250 uri
    uçuş düzenlerinde:burgu güve elmas kalp
    18 Argeyim uzaylı avcısına göre dizildi
    Sorularım
    1-LF4lerimi irislere koyuyorum hiper ve kararsızı 12.seviye olan irisime koyuyorum fakat kararsız lf4 hakkında şüphelerim oluşmaya başladı geminin hasarını düşürüyo gibi sizce kararsız lf4ü nasıl değerlendirebilirim hiç kullanmayıp yerine sl3 taksam dahamı mantıklı olur
    2-irislerin hepsini aynı andamı 16.seviyeye çıkartıyım yoksa teker tekermi
    3-irislerimi 16.seviyeye çıkartıgım zaman sırada neleri geliştirmeliyim
    4-genelde pvpde işim olmadıgı için sl3 takıyorum ama x1le burgudayken 6-7k arası atıyorum sizce sl3lemi devam ediyim lf3mü takıyım (lf4leri koyduktan sonra geriye kalan yerlere sl3 takıyorum)
    5-Şu anda sayborg için bütün hardware malzemelerim var tek eksiğim 350 tane oil bunu kasmanın en hızlı yolu nedir şu anki gemimle karantina çok zor gibi
    6-havocları fulledikten sonra hangi kapıdan devam etmeliyim
    7- şu sırada alınacak başka uçuş düzeni varmıdır kasılmada işimi kolaylaştıracak
    8-maksimum vuruş gücünü (yaratıklara) nasıl elde ederim skylabım pek gelişmiş olmadıgı için seprom yada promerium beslemesi yapamam
    Önerilerinize açıgım.Kolay Gelsin Şimdiden

Son düzenlenen: 26 Temmuz 2018
  2. Alpha19031

Alpha19031 User

3. Gemide yol haritan ilk önce Zeta yapmak olsun. Hafta sonları 2 kat kazanç gününde yaparsan dosya, anahtar ve havoc konusunu hızlı bir şekilde halledersin. Oradan gelen dosyalar ile argeni, anahtarlar ile de Zeus gününde Apis ve Zeus'unu tamamlarsın.

İris geliştirme işine çok yüklenmeni tavsiye etmem şuan ki seviyelerin senin için uygun. İris için harcayacağın uriyi Apis ve Zeus için harcarsan daha kârlı olur. Geliştirince harcayacağın milyon uri ile %6 civarı vuruş elde edeceksin ama Apis ve Zeusu alırsan bundan çok daha fazla hasar ve kalkanın olacak.

Lazer konusunda vuruşunu arttırmak için LF4 bulman gerek bunun içinde Zeus gününde harcayacağın kutular en büyük yardımcın olacak. Kararsız dizmeye çalışma boşuna LF4'den daha iyi değil. Elindekini kullanabilirsin sonuçta ortalama olarak aynı gibiler.

Kısacası Zeta yap gelen anahtarlar ile Apis ve Zeus'unu al, dosyalar ile argeni yap ve anahtarları açarak LF4'lerini de tamamlamış ol. İris geliştirmesini en sona bırak.

Kasılmak için ise kalkanınız sürekli bitip porta çekilmek zorunda kalıyorsanız Elmas alın ama çok da gerekli değil esasen. Elinizde Burgu olduğu için onu kullanın.

4. Alpha19031

Alpha19031 User

cevapların için teşekkür ederim o zaman irisleri oldugu gibi bırakıyorum pazar gününe 2 zeta açayım o zaman

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.