Yol haritası

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Disturbed tarafından 10 Eylül 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Disturbed

Disturbed User

Selamlar, uzun aradan sonra geri dönüş yaptım en son hatırladığım cyborg için çabalamaktı ama şimdi bakıyorumda yeni bi ton lazer, harita, kapı, gemi gelmiş. Ben cyborg bile alamamışken şimdi nasıl bi yol haritası izlemeliyim,
    Gemim;
    25 ar-ge
    Apis var Zeus yok
    10 havock 4 hercules
    Full lf4
    Pet; modüller var ama protokollar mevcut değil
    Cephane ve uri tarafında kısıtlıyım ama 5000 gg enerji mevcut

Birçok eksiğim var farkındayım bu konuda zeta dönmeye devam etmeyi düşünüyorum ama yol haritası şeklinde sizinde fikirlerinizi almak istiyorum.
    yeni haritalar ve hangi etkinliklerden yararlanmam daha mantıklı olur ?
    Cyborg yerine diğer gemilere mi odaklanmalıyım ?

2. 65loven65

65loven65 User

Pro lazerleri fulle gerisi o kadar mühim değil

Disturbed bunu beğendi.
  3. Prometid

Prometid User

Oyunda arkadaşın dediği gibi en önemli şey Prometheus lazerler. Onları fullemek için zeta yapman iyi bir yol(anahtar için). Zetayla beraber argen de ilerler. Apis ve Zeus için ise kesinlikle Apocalypce kutularını öneririm. Almak için çok uğraşmayacaksın. Plus gemiler için ise bol bol abg ve hades yapman gerekecek. Uridium için Gözcüleri öneririm. Yeni başlayan ve gelişen gemiler için bir nimet. Hydrayı da gözcüler sayesinde kolayca alabilirsin. Uridium ile sevkiyat yuvalarını açıp gereken parçaları da alabilirsin.

Disturbed bunu beğendi.