Yorum bekliyorum

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve CzRєкѕoℓo™[11LF4] tarafından 18 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Beyler lütfen birisi videoyu yavaş çekimde izlesin ve 7.saniyeden 14. saniyeye kadar neden Miss attığımı ve İnstada iken neden hasar aldığımı ve 1 saniye sonra öldüğümü açıklayabilir mi ? Ayarcı 5/5 - Kelle avcısı 3/3

2. tam anlayamadım ama karşı tarafın sizden çok daha ful olduğu ortada karma bir şekildesin yarısı kırmızı yarısı mavi en azından 2.ci konfin öyle o dediğin saniyelerde 3 saniye efektini gördüm ama 3 saniye bitiminde sende bir 2 mis çekmişsin gibi görünüyor buda senin şanssızlığın diyelim.ayrıca sen 3 saniyeni çok geç kullanmışsın baştan berli karşı tarafın vuruşu hep senden fazla kelle avcısı ayarcı yazmışsın ama eğer yanıltma manevraların tam değilse bundanda kaynaklı olabilir.görünürde evet senin 3 saniye işlememiş gibi ama bu bir görsel hatada olabilir değilse bile karşı tarafın yenmesi bana göre gayet doğal.ve son anda attığı akıllıyıda es geçme.

3. İnstada beni kesiyor ya bastığım anda 2. vuruşta kesti beni . Hem 9 tane miss attıracak ne yapmış olabilir ki o adam ? 40 argesi var full yanıltması olamaz. Ayrıca o yanıltma miss mi attırıyormuş ki ?

4. yani düşmanların tarafından vurulma ihtimalini azaltıyor yanıltma.