Öneri YÜKLEME DESTEĞİ İHALEDE

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *F*U*R*K*Λ*N*™ tarafından 5 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

?

1. Evet ihaleye gelsin

60,0%
  2. Hayır gelmesi

40,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Pazar günü çiftini alınca Gemi yeteneği örnek spectrum yeteneği 20 dk da doluyorsa Bu destekle birlikte 10 dk da doluyor Bu destek gelende büyük savaşlarda işe yarıyor ve jackpot arenada savaşan gemilerde işe yarıyor

Yükleme desteğinin ihaleye getirilmesi gerektiğini düşünüyorum

Son düzenlenen: 5 Temmuz 2015
  2. PUSAT

PUSAT User

Dostum aynı konuyu 1 hafta öncesine kadar açmıştım fakat pek ilgi görmedi gibi..

3. Uri verip almak hoşlarına gidiyor o zaman ne diyim Bu destek önemsiz diyip geçiyorlar Pazar günü çiftini alınca Gemi yeteneği örnek spectrum yeteneği 20 dk da doluyorsa Bu destekle birlikte 10 dk da doluyor Bu destek gelende büyük savaşlarda işe yarıyor ve jackpot arenada savaşan gemilerde işe yarıyor

4. eski*3LÜ

eski*3LÜ User

Bence gereksiz gibi zaten açık arttırmadan hasar dp vs. destek alabilenler bunuda uridiumla alabilir oyum olumsuz

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.