Yükleme Ekranı Geç Doluyor

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve CeHeNNeM_ZaBaNiSi tarafından 29 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

sizdede böylemi?

1. evet

oy sayısı 6
    100,0%
  2. hayır

oy sayısı 0
    0,0%
  1. yükleme ekranında bu akşamdan başlayan bir ağırlık ve bekletme var 5 dk den fazla beklememe rağmen oyuna giremedim sizdede böylemi

2. Bende de öyle. 1 saat önce rahatça girebiliyordum. Şimdi 10 dk'dır giremiyorum.

3. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Yapmış olduğum denemelerde bir soruna rastlamadım. Acaba sizin internet bağlantınızda bir sorun olabilir mi ?

Konunuzu daha uygun bir bölüme taşıyıp, konu başlığınızıda düzenlemiş bulunmaktayım.

İyi forumlar.

4. Sıçrarken veya porttan atlarken donmalar oluyor F5 yapmadan düzelmiyor. F5 yapınca da çok geç bağlanıyor ya da çar bugta kalıyor.

5. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Aşağıda vereceğim bağlantılardaki önerileri deneyip oyun performansınızın daha kararlı olmasını sağlayabilirsiniz. Buradaki önerileri sık sık uygulamakta fayda var aksi taktirde işlemci ve önbellek aşırı yüklü oluyor ve bazı kasma ve donma sorunlarına neden olabiliyor.

Bağlantı Sorunlarına Sıralı Çözümler S.S.S
    DNS Ön belleği Temizleme S.S.S
    En İyi Oyun Performansı İçin S.S.S
    Ön Belleği Ve Çerezleri Temizleme S.S.S

İyi forumlar.

6. Şuan bugta kaldı hesaplar giriş dahi yapamıyoruz sayın moderatörüm.

7. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Lütfen Support ile iletişime geçiniz yada sabah resetini bekleyebilirsiniz. Tahminimce resetten sonra düzelecektir.

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Ocak 2020
  8. Hangar değişikliği yaptım ve sorunum düzeldi. Yardımınız için teşekkür ederim.

.Paradoks. bunu beğendi.