Yükleme Sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve GÖLGE tarafından 6 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. GÖLGE

GÖLGE User

Arkadaşlar oyun açılmıyor sabahtan beri..Silip tekrar indirdim ama hala yük.. de kalıyor..Bu sorunu yaşayan varmı acaba?

sad bunu beğendi.
  2. xeccex

xeccex User

bende yüklü olduğundan giriyorum. şimdi bir reset geldi belki düzelir ? yükleme başka bir olay sanırım ?

3. GÖLGE

GÖLGE User

Bendede yüklü oyun ama açılmıyor..Ana sayfa var ama oyun sayfası yük ..de kalıyor sabahtan beri maalesef...

4. xeccex

xeccex User

oyun bizde çalışıyor. ön bellek temizliği falan deseniz ya da support a destek açın olmadı ? sanırm sorun sizin pc de

5. smoonrise

smoonrise User

Arama kısmına '' çalıştır '' yaz enter .

- %temp%
    - temp
    - Prefetch
    - Recent
    İçerlerini sil.

C:\Windows\SoftwareDistribution\Download İçini sil .

Eğer yanılmıyorsam bunlar hala geçerli tarayıcıdan giriş kaldırılmış olsada buradaki dosyaları temizlemek lazım , birde istemciden ön belleği temizlemek lazım her giriş öncesi çalıştırırkende sağ tıklayıp istemciye '' yönetici olarak çalıştır '' yapmanın belirli oranda faydası olur bunlar hairicinde oluşan sorun genel sorun olur onuda forumdan takip etmek lazım giriş yapamayınca .

6. Merhaba,

Şu an oyunda herhangi bir giriş sorunu bulunmuyor. Sorununuz hala devam ediyorsa bu mesajı cevaplayarak bilgi verir misiniz ?

İyi Forumlar.

7. GÖLGE

GÖLGE User

maalesef devam ediyor..Anasayfa açılıyor..başlat diyorum yük..e kadar geliyor devamı yok...çerez falan hep sildim..pc den de çok anlamıyorum yukarda arkadaş yazmış yapabildiğimi yaptım..ama düzelmedi..

8. Merhaba,

Aynı sorunu bir oyuncu daha burada yer alan konuda yaşadı. Yazdığım işlemler ile sorunu çözüldü. İstemciyi kaldırıp yeniden kurduktan sonra, yönetici olarak çalıştırmayı deneyin. Birde sol üst kısımdan ayarlar - önbelleği temizle işlemi uygular mısınız ?

İyi Forumlar.

9. GÖLGE

GÖLGE User

oyunu komple sildim yeniden indirdim çerezleri temizledim yönetici olarak çalıştırdan açtım ama yük..den ileri gitmiyo ...hiçbirşeyde yazmıyor..öylece kalıyo ekranda yük....ne hatası olabilir ki bu ..

10. Merhaba,

İstemci henüz beta aşamasında olduğu için, bazı bilgisayarlarda bu tarz hatalar oluşabiliyor. Güncelleme gelene kadar beklemek zorundayız. Kökten en temiz çözüm sıfırdan işletim sistemi kurmak gibi gözüküyor :( Başka çözüm önerisi olan varsa yazabilir tabi ki.

İyi Forumlar.

11.  
  12.  
  13. sorun 3 gündür devam ediyor

14. .BAŞAK.

.BAŞAK. Guest

Merhaba,

Sorununuz halen devam ediyor mu?

İyi forumlar dilerim.

15. Şuan yükleniyor ekranında kalıyor oyun bununla ilgili mevcut bir sorun var mı acaba ya da bir öneriniz var mı sorun dün akşam saatlerde başladı yükleniyor ekranındaki bar doluyor ama yeşile dönmüyor sarı bir şekilde kalıyor yükleniyor yazısı.

16. benım oyunumda yukleniyorda kalıyor

17. SAHİPSİZ

SAHİPSİZ User

Sosyal medya hesaplarından paylaşım yapmışlar sorunlar hakkında çalışıyoruz diye

18. dünden beri oyuna giremiyoruz yükleniyor ekranında kalıyor premıum boşa gidiyor zaten pandemiden zor bela alıyoruz onuda oyun sorunuydu oydu buydu derken 10 gün boşa gidiyor admin acil çözüm bekliyoruz uyuyanları uyandıralım lütfen

19. Hala giremiyorum. Süreçten haberdar biri var mı? Sorun üzerine çalışılıyor mu yoksa alternatif oyun mu bakalım ?

20. .-Şimşek-.

.-Şimşek-. Guest

Merhabalar,

Oyuna giremediğiniz zaman lütfen Support ekibimize raporlayınız. Bugün yaşanan sorun ile ilgili konuya buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar,