YÜKLENİYOR sıkıntısı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -Gazi_27- tarafından 10 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -Gazi_27-

-Gazi_27- User

sayın adminler ve arkadaşlar
    oyuna her başla tıkladığımda yükleniyor kısmı her sayfayı kapatıp açmamda baştan yüklüyor önceden 1 kere yavas yüklerdi 2 cisinde hemen yüklenirdi bağlantı kurulurdu dünden beri bu sıkıntı var internetim 3g yani sinyallen alıyom haliyle çok yavas ve yüklenme yeri sırf 15-20 dakika sürüyor bu kadar insanı bekletmek gerçektende benim sabır derecemi ölçecek birşey chrome kullanıyorum önbellek çerezleri sildim modeme ve bilgisayarıda defalarca resetledim yüklü antivirüs programınıda devre dışı bıraktım zaten dns otomatik alıyor ama genede sıkıntı bende değil diye düşünüyorum sayın adminler teknik ekipten bu konuyla gelen bir bilgi var mı varsa ne zaman düzeltilecek... saygılarımla.

2. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba;

Teknik ekip şuan gerekli çalışmaları sürdürmektedir yarın için düzelmesini umuyoruz.

Keyifli Forumlar.

3. -Gazi_27-

-Gazi_27- User

Teşekürler bilgilendirdiğiniz için..

4. Merhaba ;

Gerekli açıklama yapıldığı üzere kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.