Bug / Oyun hatasi Yükleniyor Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Ŧι̇κι̇ƦlεƦ-ölʍεz tarafından 17 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. eragon6106

eragon6106 User

hadi bakalım bekliyoruz:)

2. ben 4 gündür bekliyorum :D bugün bakım yapılmış bir gireyim dedim ama durum aynı yapılan bakım ne onuda merak etmiyor degilim

3. ZAHİЯ

ZAHİЯ User

tr3 de aynı sorunla müzdarip

4. Hocam sabahtan beri insanlar bu şekilde oyuna bağlanamıyor ve siz yenimi bildiriyorsunuz?

5. GÖLGE

GÖLGE User

eeee gece oldu sorun hala düzelmemiş?

BeRk* bunu beğendi.
  6. her güncellemeden sonra gelen sorunlara alıştık. siz güncelleme yapmayın bence bırakın kalsın daha iyi herşey. 1 şey çözerken 50 şey batıyor hala oyuna girmek için bekliyoruz.

BeRk* bunu beğendi.
  7. BeRk*

BeRk* User

2 haftadır açık arttırma pazarına giremiyom. bide üstüne yükleniyor sorunu, noluyor abi oyuna boşuna para veriyoruz valla

ZOR☻ÖLÜM_ATEŞ bunu beğendi.
  8. Modum, ben tarayıcıdan girebiliyorum ama istemciden oyun ekranına giremiyorum. Yükleniyorda bekliyor :(

9. Sorun ne zaman düzelicek kafayı yiyecem artık lütfen oyuna giremiyorum izinli günümde böyle bitti.

10. abd.73

abd.73 User

Düzelen varmı arkadaşlar 3-4 saattir bekliyorum öylece heryerden denedim fakat girmiyor..

11. polemikk

polemikk User

telafi kodu vip üyelik bolca x4 rsb bütün sinir stresi alır

12. abd.73

abd.73 User

yani gerçekten çok vahim bi durum bigpoint için ne sorun düzeliyo ne de bir yetkili kalkıp özür mesajı durum mesajı bile atılmıyo lütfen artık gereken yapılsın...

13. saat gecenin körü hala oyuna girişi halledeceksiniz. Ne kadar sorumsuz bir ekibiniz var ya? Bu nedir arkadaş oyun içi sorunları anlarım da oyuna girememek nedir ya? İyice çöp etmişsiniz oyunu. Bırakmıştım 3-4 gün önce bidaha başladım şimdi tekrar bırakıyorum... Bu denli sorumsuzluk kabul edilemez.

14. polemikk

polemikk User

sadece botcular bıraksa büyük temizlik olur

15. pierce_72

pierce_72 User

aynı sorun bende de var nasıl hallettınız

16. Haydaaaaa, bende de oyun başlamıyor!!TR2.Sorunu çözülen varsa yazsın lütfen.Nasıl ve ne kadar zamanda çözüldüğünü.

17. İstamciden girdim ordanda girmiyor tr1 sunucu yükleniyor da kalıyor. Günlük giriş bonuslarını alamayacaz.

18. düzeltildi mi şimdi ?

19. iki tane bilgisayarım var birinden girmiyo diğerinden girebildim. Anlamadım sorunun sebebini. Neyse en azından istemciden bonusu aldım.

godzılla341 bunu beğendi.
  20. oyunu ıyıce bozdular yapacaklarına daha beter yapıyolar cok merak edıyorum ne zaman kapatıcaklar acaba oyunu bu durum oyun sonunu gosterıyo

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.