Bug / Oyun hatasi Yükleniyor Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Ŧι̇κι̇ƦlεƦ-ölʍεz tarafından 17 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bu sorun bendede mevcut dünden beri bende var bi an önce sorun düzeltilmeli

2. tikiçocuq

tikiçocuq User

tavsiyem kampanyalara kanıp birşeyler almamanız yönünde yılbaşı geçsin unity geçilsin önümüzü görelim öyle para yatıralım oyuna

3. aynen bende aynı görüşteyim

4. _BaZuKa_

_BaZuKa_ User

ya arkadas bu açık arttırma sorununu ne zaman düzeltmeyi düşünüyorsunuz iki hafta oldu. insaf ya

5. SpermanTR

SpermanTR User

Oyun kapandı mı? Yeni 6 aylık vip ve indirim paketi felan almıştım iadesini istiyorum oyun kapandıysa

6. rodinya41

rodinya41 User

eğitim için 9 gündür şehir dışındaydım oyuna giremedim ama eve gelince gireyim dedim maalesef yine giremedim sanırım savaş biletini boşuna almış oldum :(

7. #misyoner

#misyoner User

muzik tam olmuş :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Kasım 2020
  8. oyunun düştüğü hale bak :) yolun sonuna geldik sevgili oyuncu arkadaşlarım. bu kadar para yatırılan ama bu kadar kötü yönetilen bir oyun başka yoktur.

9. düzeldimi beyler

10. _BaZuKa_

_BaZuKa_ User

sayın moderatör vallahi sıkılmaya başladım. açık arttırma sorununu raporladık dediniz. bu rapor ne kadar sürede sonuçlanacak. 2 hafta oldu ve bu yüzden bir sürü kaybım oldu. bu nasıl telafi edilecek.
    artık oyundan soğumaya başladım. her etkinlikte oyuncular oyunun acaba neresi bozulacak diye endişe etmeye başladı. önce havuza akan su temizlenir sonra havuz.

11. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Yapılan bakım çalışması ile birlikte bu sorun çözülmüştür.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.