yükleniyor...

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve sagokey22 tarafından 27 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. sagokey22

sagokey22 User

modlarım ben akşamda konu açmıştım şimdi benim sorun bu yükleniyor yazısı doluyor ama başla gelmiyor yükleniyor full ama başla yok server int3 2 saat bekledim ve hala aynı durumda chromeden başka explorden girmeyi denedim oradada aynı sorun bu neden olduki durup dururken int4 ye giriyor int 3 yok bunu bir türlü çözemedim çerezler falan hepsini sildim ama bir kaide yok

şimdi ise explorerden girdi chromeden girmedi üstelik chrome daha hızlı ve internetim uydunet,10 mps

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Ocak 2014
  2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Arkadaşlar birde yandex browser denermisiniz lütfen.

3. sagokey22

sagokey22 User

Merhaba

Arkadaşlar birde yandex browser denermisiniz lütfen.

modum giremeyenler chromu silip tekrar kursunlar bi zahmet bende öyle girebildim ancak

4. olmuyor arkadaşlar olmuyor işte. ne yapalım kafamızı mı kıralım. zaman bulup oyun oynayıp rahatlamak varken bağlanamamaktan dert yanıyoruz. bu konuda kulanıcıların sorunlarına kulak verecek, gerçek zamanlı ve uygulanabilir çözümler üretecek teknik personelinizin desteğini beklemekten başka çaremiz de yok.
    flash güncellemesi geldikten sonra bazı kulanıcılar hata almaya başladı. önce sayfayı yeniden yükleyin ikazları aldım. sonra ana sayfaya bağlanınca yazıların türkçe olmadığını gördüm. oyun kasınca, portaldan atladığım halde yeni harita gelmeyince kapatıp tekrar açtım
    her seferinde sıkıntı arttı. nasıl olduysa artık bağlanamaz oldum. oyunclient'i açılmaz oldu ve herkes gibi beklemeye başladım.
    bu arada fm'lerin klasik cevaplarının gereğinin tamamını yaptım çözüm: malesef olmadı. bu sorunun kişisel olmadığını biliyorum. Merkezi bir çözüm bulunacak ve insanlar oyuna bağlanınca bu durumu da öncekiler gibi unutacak. bu ilk değildi son da olmayacak.
    burada üzücü olan biz oyuncuların değerlendirmelerini ve yakınmalarını anlayışla karşılamamaları (hakaret boyutunda yazan oyuncuları kesinlikle desteklemiyorum)
    hergün zamanının çoğunu bu oyuna ayıran bizler (bazılarımız için bağımlılık derecesine de varmış bulunuyor :) ) bu hırsla, oyuna bağlanamamakla haklı olduğumuzu ister istemez düşünüyoruz.
    nihayetinde bu bir oyun. hatalar da olacak ama karşılıklı suçlamalarla bir yere de varılamaz.
    UMARIM, teknik ekip yakın zamanda sorunu çözümleyecektir.

herkese sabır diliyorum.

DERKEN VE CEVABI YOLLA TUŞUNA BASTIKTAN SONRA BEN OYUNA BAĞLANDIM. :) Ne kadar ilginç oldu...

5. Merhaba ,

Genel bir sorun varsa en kısa zamanda düzeltilecektir. Fakat tahminen bölgesel olarak internet bağlantısındaki sıkıntılardan kaynaklı olabilir. Lütfen sabırlı olmaya çalışalım.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.