Yüksek levelli gemilerden korunma

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve HERO-87 tarafından 12 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce yararlımı ?

1. evet !

oy sayısı 2
    33,3%
  2. hayır !

oy sayısı 4
    66,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. HERO-87

HERO-87 User

Merhaba arkadaşlar ben düşük levellerin yüksek levellerden korunabilceği bir sistem önerisi anlatıcam elbette bütün düşük leveller bu sıkıntıyı çekiyordur görev yapmaya gidersiniz gelir 15-20 level sizi öldürür ve sizde bundan bi hayli canınız sıkılır

bende bu yüzden şöyle birşey düşündüm mesela 600-900 uridiumla 1 yada 2 günlük size saldıramasalar sizde bu zamanı oldukça değerlendirseniz en azından sizi bir süre öldüremezler ve sizde iyi bir nefes alırsınız

(yukarıdaki uridium yada günler değişebilir)

örn;adınız onlara ne mavi nede kırmızı gözükür isminiz beyaz gözükebilir böylece onlarda saldırmak istemeyeceklerdir

Son düzenlenen: 12 Şubat 2014
  2. -onur5000-

-onur5000- User

Lvl ile bir alakası yok durumun güçsüzlerin güçlüleri kesebileceği sistem gibi birşey olmuş bu hem oyunun düzenini değiştirebilir hemde güçlü oyuncuların canını sıkabilir adam 10k uri biriktirir kaç gün koruma yapar saçma -1

3. Oyum Olumsuz oyunun suyu çıkar

4. çok saçma olur bence adamlar alır korunmayı, orta halli gemiler baskına çıkamaz görev yapamaz. oyunun amacı düşman kesmek. -1

5. Bencede olmaz düşman kesme görevlerini filan yapamayız güçsüz olanları yüceltmeye çalışıyosunuz sizde bu kadarı fazla olur

6. HERO-87

HERO-87 User

beyler uykusuzluk başa bela uykusuzken düşünmüştüm .d

7. UFUKCUX66

UFUKCUX66 User

o değil de arasında 5 level fark olduğunda dalmama kuralı olsa ?

8. KARANLIK

KARANLIK User

Arkadaşlar her oyuncu bu sıkıntıları çekip belirli yerlere gelmiştir.Ayrıca yeni düzenlemelerle yeni başlıyanlara avantajlar sağlanmıştır.Konu fazla olumsuz oy aldığı için kilitlenmiştir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.