Yüzüksüz Gemi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve -AnArChY- tarafından 3 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. -AnArChY-

-AnArChY- User

Merhabalar
    Bundan yaklaşık 2 ay önce bir konu açmıştım yüzüksüz gemi nasıl kasılır diye şuan yüzüksüz bir gemi kasıyorum Durum şu şekilde :
    17 seviye
    2.5m şeref
    10 prometheus 7lf4 1 kararsız gerisi lf3
    1 bo 3 gerisi bo2
    cephane kısmı bana yetecek kadar var 250 k x4 vs
    gemim bu hafta sonu 10 herkül 8 iris oluyor
    (apis zeus için yaklaşık 1 k scrap var herhalde çıkar en azından biri)
    şimdi yapmam gerekenler neler sizce ne önerebilirsiniz kasılmaya nereden devam edeyim daha önce genelde 4-5 de scrap kasardım ordan gelen uri yeterdi şimdi ne yapmalıyım 1k scrap var daha üstüne çıkmak çok yorucu olur tavsiyelerinizi bekliyorum
    Herkese İyi Günler

2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Öncelikle Merhaba/İyi Forumlar gibi mesaj uslupları moderatörlere özel olduğunu ve tekrar kullanmamanız gerektiğini belirterek:
    Mevcut durumunuz yüzüksüz bir gemi için oldukça iyi ancak Prometheus Lazer Topu açısından oldukça geride kalmışsınız. Zeus diroiti için bu kadar acele etmenize gerek olduğunu düşünmüyorum. Bol bol kappa kapısı yapmanız gerekiyor. Şansınız yaver giderse oldukça kârlı çıkacaksınızdır. Onun dışında diğer oyuncu arkadaşlarımızın da görüşlerini ve yorumlarını merak ediyorum. Takipteyim :).

İyi Forumlar.

-AnArChY- bunu beğendi.
  3. malum kapıları donceksin gorevlerden çok yuruyemezsin yuzluklerden muhtemelen
    Zeta kapısını yapmamak işini çok uzatcak çok fazla uri kasman gerek bunun için çok fazla cephane lazım . x1 le kapı donersen anca elit birikir

-AnArChY- bunu beğendi.
  4. rifataslll

rifataslll User

yüzüksüz olunca ne oluyo bilmediğimden soruyorum

-AnArChY- bunu beğendi.
  5. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Kısaca mükkemel bir arabayı modifiye etmek gibi bişi :D herhangi bir özelliği yok.

İyi Forumlar.

-AnArChY- ve rifataslll bunu beğendi.
  6. rifataslll

rifataslll User

Gereksiz bi şey yani :D tamam modum sağolun

-AnArChY- bunu beğendi.
  7. -AnArChY-

-AnArChY- User

teşekkür ederim modum en kısa süre içerisinde 35 proya ulaşacağım fakat önümde gemi modülü sorunu var şu anda hiçbir modüle sahip değilim açıkcası hangi gemiyi kullanmalıyım bilmiyorum da sayborg düşündüm fakat parçaları çok zorlar herhalde ne önerirsiniz bu konuda

aynen zeta yapamamak çok kötü oluyor arge kasamıyorum anahtar kasamıyorum cephane çok sorun olacağını sanmıyorum hades yaparım en kötü vip+indirimle lambda dönerim zaten çok savaşan biri de değilim beni belli bir yere kadar götürür yani kapıdan gelecek elitler teşekkür edrim yorumun için

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Eylül 2020
    _-Thanatos-_ bunu beğendi.
  8. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Forumda alt alta yazmak yasak olduğundan mesajlarınız birleştirilmiştir, lütfen tekrarlamayınız.

Gemi olarak modülünüz olmasa bile Solace gemisini önerebilirim. Yada eliniz de hangi gemi varsa onu kullanmaya devam edebilirsiniz şu aşamada ek olarak bir gemiye yatırım yapmak pek doğru bir tercih olmayacaktır.

İyi forumlar.

9. Yüzüksüz gemi çok güzel gözüküyor. Youtube'da ararsan eğer tr6 da yapılmış bi yüzüksüz kurmay albay vardı. Benim sana tavsiyem öncelikli olarak herküllerini fullemen ve pro lazeri sayını arttırman yönünde olur. 10 adet promethus yeterli bir sayı değil bu sayıyı arttırmak için bolca ganimet anahtarına ihtiyacın var. Bu demek oluyor ki seni uzun bir kappa,lambda,hades,kuiper mesaisi bekliyor :). Toplamda kaç adet anahtara ihtiyacın olduğuna bak kaç kapı açman lazım ona da bak ve anahtarlarını (bence) pro lazerleri haricinde harcama.

Prolarını fulledikten sonra seni x4 sorunu karşılayacak. En son gizli harita kapalıydı şuan açık mı haberim yok. Senin x4 lazerini kasmak için de lambda dönmen gerekecek. Ayriyetten forumdaki takvim kısmından HAVOC droit tasarımının kuipere geldiği zamanı iyi kollaman lazım. Kuiper kapısının verdiği gemileri birleştir yoluyla alırsan bir ihtimal 215k uri alma şansın var. Bu da demek oluyor ki, şansın yaver giderse hem havocunu alırsın hem de 215k urini alır yoluna bakarsın:).

Havocu herkülü fullediik x4 de var biraz diyelim. Senin gemine rütbe lazım ve senin mindfire dönebilen bir klana ihtiyacın var. Yüzüksüz geminin yapılma amacı ona yıldızlı rütbe yapıp taç ve yüzük takmamaktır :D:D:D. Mindfire senin urini, rinuskunu ve takipçini kasman konusunda kolaylık sağlayacaktır. Mindfire dönemiyorum dersen invoke da düşünebilirsin ben mindfire dönmediğim zamanlarda invoke implus karışık keserim ama düşman haritasında. Neden düşman haritasında çünkü oyunda çok fazla bot var ve kendi haritanda kesmeye kalkarsan sana birşey kalmıyor. Düşman haritasında kesersen seni gören kaçıyor. İnvoke impuls tek başına kesebilirsen saatlik 60k ya kadar uri kasmanın imkanı var. Bu arada x4 lazerini harcamaktan çekinme atın ölümü arpadan olsun.

Gelelim hades konusuna.
    Hades kapısı senin rütbe puanını yükseltmen için en uygun kapı X2 günlerinde seri hades dönen bir grup bulabilirsen güzel rütbe puanı kasabilirsin. Sakın hades kapısında ben yüzksüzüm x4 kasamıyorum x4 atmam deme takımın tarafından linçlenirsin. X4 atmana laf etmeyen takımsa zaten hades dönmeyi bilmiyordur 12-13 dk dan önce bir kapıyı bitiremezler. 1 Hades kapısını ort.6-7 dk civarında bitirme şansın var bu da saatte 10 kapı demek oluyor. Nerden baksan güzel ŞEREF. 1 Pazar gününe indirim+vip yaklaşık 1m uri ayırman gerekebilir uyarısını yapıyım :D

Bu aralar bende de bi yüzüksüz yapma merakı başladı belki bende başlayabilirim. Sormak istediğin, kafana takılan birşey olursa her zaman sorabilirsin. Eğer ki bir hatam varsa lütfen düzeltin. Kimsenin yanlış bilgilendirilmesini istemem. Keyifli oyunlar dilerim.

10. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

2 adet şey belirtmek isterim,

1) Gizli harita sadece 2 hafta kadar kapalı kaldı ve açıldı herhangi bir şekilde artık sorun yokk :)
    2) İmzanıza her ne kadar hayran kalsam da boyutu biraz fazla lütfen imzanıza 500x200 px ebatlarında ayarlayınız aksi halde kaldırılacaktır.

İyi Forumlar.

11. -AnArChY-

-AnArChY- User

Çok teşekkür ediyorum çok fazla bilgi vermişsin kusura bakma biraz geç cevap veriyorum mindfire kısmında sorun olmaz tr4-6 nın sıralama klanlarından birindeyim ve genelde her zaman mindfire bizim oyuncularımızda oluyor ama asıl sorun 24 level olmak biliyorsun ki 100 lük görevlerde 5 veya 6. görevde gamma kapısı yapmamı istiyor o yüzden o görevleri çok iyi kullanmam lazım bunun haricinde nasıl TP kasarım prometheus lazerlerine başladım an itibari ile uri ile almayı düşünüyorum anahtarları daha kolay gibi hissediyorum kuipere 35 prometheus olduğum zaman başlamak istiyorum ama çok zor gözüküyor havoc kazanmak o kapıdan

12. 6 yüzük candır :) ayrıca seri low dönen bi grup yakalarsan güzel uridium tecrübe kasabilirsin

DarkNightt bunu beğendi.