Yüzüksüz gemi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve *İNTEGRAL* tarafından 13 Temmuz 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba yüzüksüz gemi kasıyorum
    3 günde 20 pro 18 milyar tp kastım
    8 irism
    nasıl bir yol izlemeliyim

2. KARAPENÇE

KARAPENÇE User

3 günde bunları yapacak kadar bilgin var ama nedense şuan ne yapacağını bilemedin öyle mi reis :D Güzel güzel reklam iyisi kötüsü olmaz bul beni senden öğrenecek çok şey var :D

3. zodiac21

zodiac21 User

22
    hocam cidden 3 günde bunları yapabildiiysen banada öğret bizim senden öğreneceklerimiz var

4. seyfo123

seyfo123 User

bu tipler banlanmaz manuel oyuncular banlanır ne güzel

5. titans___

titans___ User

ya bunlar özellikle yazıyorlar , yapmadı demiyorum da adamı kaç defa reporta şikayet ettim habire bug anlatıyor , gizliden kafa buluyorum eğlence ediyorum, neden bug anlatır birisi amaçları ne oyun da bu ve klanı 10 sene önce servırda klana girin dediler keseriz eksi yeme yokken mecbur girdiler sonra sizin klanda şu sıktı atın dediler sonra savaş açdılar ve adamları servırdan kaçırdılar ve bunlar oyuna karşı rakip oyunların adamı mı hani olanlar bunlar kimseyi suçlamak değil derdim ne olcak şemsiye açılmaz ceza verseler ne vermeseler ne de neyin kafasını yaşıyorlar maksatları ney ben düşündüm düşündüm bulamadım , hani akli mantıklı cevap var mı sizde bilen var mı _? Bu bugcuyu videoya yüklüycem you tube ara ara denk geliyorum aynı kişi mi onu da bilmiyorum yan hesap açar yazar basit nasılsa kanunen dava etmedikçe bunlar bitmez yıllardır bitmediğine göre , oyunun para gaspını yapıyorlar hırsızlık da oyunu savunan kim ?

6. faruk035

faruk035 User

sen yolu bulmuşsun milletle kafamı buluyon bide soruyon?sen anlatda bizde öğrenelim bu oyunu 3 günde 20 pro 9 günde hepsi ful
    neyin kafasını yaşıyon sen?

7. Bu yorumlar ne arkadaşlar :D yanınıza arkadaşlarınızı alıyorsunuz görev katlayıcı ve 8 tane tp şp desteği ile kasıyorsunuz hesabı cahil misiniz nesiniz :D yoksa hiç mi arkadaşınız yok size yardım edecek

8. faruk035

faruk035 User

şahsen bende onu diyorum herşeyi biliyorsa burda milletle kafa bulmayamı soruyor?akıl arıyor var zaten aklı 8 tane tp şp

9. titans___

titans___ User

Ağa burda kendim gibi para yatırmayanlar var , hem öyle bulmak eskiden klandaydım karşımıza çıkan oldu mu hepsi banane ben şuna bende buna sıkcak derlerdi sonra vazgeçerler hepsi başkası na sıkardı hani 2 sene sonra klandan çıkdım aynı grubuz 3 kişi 3 üde farklı adama sıkıyor ve adamlar ayıklıyor du , ha dedim de yok ben onu sevmiyom bunu sevmiyom deyip en basit vs bile hüsran olur da sen destek çekmeye hades de adam bulunuyor mu ha ben rütbe için mi kasayım derdimde şeyim de olmadığı ha aklımda olmadığı için koy gitsin tp sp desteği de neymis hsr klkn dp desteği yeter diyorum.

10. Yüzüksüz ne demek yüzük varken noluyo

11. Marwitz

Marwitz User

yüzük veren kapıları yapmadan gemiyi kasıyorlar yüzük olmuyor hiç

ParistonHill bunu beğendi.
  12. tesekkürler

Marwitz bunu beğendi.