Öneri ZAM geri çekilsin .

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve PAŞA01 tarafından 1 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

zam ?

1. zam geriçekilsin

oy sayısı 50
    87,7%
  2. zam durusn<

oy sayısı 7
    12,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. _DODGE_

_DODGE_ User

X3 süz fiyat...

2. Dolar yükseldi ama şimdide düşmeye başladı. Sanki oyunu yapmak için dolarla mal alıyorsunuz.

3. zamaninda biz avrupada oynayan oyuncular kimse destek olmadi kac kisi oyun birakdi 2 ay icinde benim tanidigim en az 15 20 kisi oyunu birakdi baska oyuna gecdiler bizde burda konu acdik destek istedik ama kimse destek olmadi siz avrupada yasiyorsunuz dediniz avrupada sokakdan toplamiyoruz parayi ama simdi ayni olay sizin basiniza geldi biz hale 100 euro veriyoruz 330 bin uri buda turki parasi 400 yakin yapiyor ben uri almiyorum eskisi gibi oynamiyorum zaten oyunda kimse kalmadi bu zamlada fazla kisi oynamaz fiyatlar ayni seviye cekmeleri gerek di ama yapmiyorlar

son olarak destek oluyorum size isallah iner ama zor

4. İkiside doğru :)

5. x3 süz satın aldığınızı zannetmiyorum o yüzden 990.000 Uridium demiştim.

6. OMUR01

OMUR01 User

Merhaba.
    Biz Türkiye serverinde oynayan oyuncularız. Türkiye serverlerinin durumundan hiç memnun değiliz. Adminlere olan güvenimiz tükenmiş durumda. Darkorbit Türkiye serverlerindeki buglardan çok sıkıldık. Adminler serverle ilgilenmiyor, kafasına göre iş yapıyor, oyuncular yetkililerin umrunda değil ve biz bu durumdan hiç memnun değiliz. Birde yetmezmiş gibi fiyatlara zam yapılıyor, oyuncular memnun olmamasına rağmen. Türkiye serverleriyle bir an önce ilgilenilmesini istiyoruz, yöneticilerden memnun değiliz. Bu sistem ve bu fiyatlar düzelene kadar hiçbir alışveriş yapmayacağımızı ve esas oyun hesaplarımıza giriş yapmayıp, oyuna ara vereceğimizi bildirmek isteriz.

Saygılarımızla

GREED bunu beğendi.
  7. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Fiyat artışı hakkında şikayet ve önerilerinizi buradaki konudan yapmanızı rica edelim

İyi forumlar.

8. 34TS61

34TS61 User

oyunu oynanmaz hale getirdiniz böyle saçma sapan rakamlar nerden geliyor aklınıza biz düşsün diyoruz siz yükseltiyorsunuz oyuncuyu yani müsterisini düşünmeyen sistemler zarar etmeye ve çökmeye mahkumdur birileri ne demiş "para kaybetmeyi ,müşteri kaybetmeye yeğlerim" bu şekilde düşünen her zaman kazanır serverlardaki rakamları siz daha iyi biliyorsunuz kişi azaldıkça karınızda azalıyor zam yaparak para kazanamazsınız .oyuncuyu saçma sapan etkinliklerle de geri getiremez ve tutamazsınız aklınızı başınıza almazsanız yakında serverlar komple boşalacak.

9. mstygc

mstygc User

oyuna başlayalı 2 ay oldu bu zamdan sonra bırakmak benim için kolay uzun zamandan beri oynayanlar nasıl bırakır bilmem
    son lf4 gününde 70 ertesi günü 50 klutu açtım 1 tane lf4 çıkmadı haydi iyi oyunlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.