Öneri Zam Yap Patron Zam Yap

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *ƒαтιн*ѕułтαη*нαη tarafından 18 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Zam Gelmeli mi ?

1. Evet

2. Hayir

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Selamun Aleykum Arkadaslar

Ben bu oyuna 8 Yil once basladim daha 8 iris 31 LF3 olanin full+full oldugu donemler
    O zamanlarda Kristallon 100 uridium civari veriyordu
    Simdi Arge . LF4 . Havoc . Hercul . Tasarimlar . Diroit Dizilimleri . Silah Kalkan Iris Modul Gelistirmeleri vs. vs. bir suru yenilik cikmasina ragmen hala kristallon 100 uridium veriyor. Oyunun bu denli zorlasmasina ragmen Yaratiklardan gelen uridiumlarda bir gelisme olmadi. Yeni baslayan birinin fullenmesi yillarini alabilir (uridium cekmek harici program kullanmalari dahil etmiyorum el emegi) . Yeni uyeler istiyorsunuz fakat yeni uyelerin bu oyuna baslamasi icin hic bir sebepleri yok. Bir bakiyorlar yaratiklar az uridium veriyor bir suru yenilik var yani dusunun 50 argenin min fiyati 7 milyon uridium bunun gelistirmesi kutu acmasi vs bir suru yan safhalari var bence artik gelen urilere bir zam yapilmasinin zamani geldi Siz ne dusunuyorsunuz ?

TESKILAT-I ASES

2. Buna benzer bir konu daha önce açılmıştı yine aynı yorumu yapma gereği duyuyorum. Evet halen daha verilen uridium miktarı aynı belkide uygun bir miktarda arttırılabilir ama şöyle düşünüyorum; eskiden 128 uriyi 4-5 dkda alıyorduk şimdi 1-2 dakika bile sürmüyor. Kısacası emek verdikten sonra yapılamayacak bir şey yok ortada.

3. _DODGE_

_DODGE_ User

Ases klanısınız da TR3 de ilk önce yaptıklarınızı bir düşünün sonra dersin yeni oyuncu diye.

Tüm server yaptığınız şeylerden bıktı ki ben burada da söylemeyeceğim ne yaptığınızı herkes biliyor zaten.

2. olarak bunun gibi bir konu bulunmaktadır.

4. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş