Zaman Aşımı Konuları S1

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve thelord3858 tarafından 8 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Katılıyor musunuz ?

1. EVET

oy sayısı 8
    88,9%
  2. HAYIR

oy sayısı 1
    11,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. acaba test sunucusu tekrar ne zaman açılacak?

2. Stend*UP

Stend*UP User

rütbem acemi binbaşı 7.250.000 rütbe puanım 500 milyonda şerefim var şirket değiştirirsem eğer ne kadar rütbe puanım gider. (şeref değil rütbe)

3. 250 milyon şerefin gider buda 2,500.000 milyon rütbe yapar

4. eskiden support ödeme bilgileri ile geri veriyordu kanıtlayınca hesabı ama artık vermiyor olması lazım hesap güvenliği size aittir diyip konuyu kapatıyor olması lazım eğer imkanın varsa avukat ile başvuru yap geri al yada bundan sonra devam edeceksen hesap gmail üzerinden aç telefon ile güvenlik oluştur senden telefonuna gelen şifre harici işlem yapamazlar fakat buda maalesef keisn güven oluşturmuyor oyunda birilerinin canını yakdın ise yada art niyetlilerin eline geçti ise hesabı içini boşaltır bomboş hesap yapar şirket değişip birde - şerede düşürür öle bırakır bunlar hep zamanında olmuş burada yazılmış işler .inat ettim diyorsan bence ver mahkemeye onun dışında support hesabı geri vereceğini sanmıyorum yinede dene istersen ama .geçmiş olsun dostum .

5. odin mod yan hesap açıp küfür edenler hakkında ne yapılıyor yeni report sisteminde . birçoğu asıl hesap chati hades görev için açık kalsı diye yan hesap ile küfür ediyor hemde ne küfürler sonra report sisteminden yan hesap ban alınca asıl hesabı açıp gülücük atıyor chate bununla ilgili bir yaptırım ceza uygulama engelleme düşünüyormu almanya ? mesela resim alıp supporta şikayet edince report sisteminden ceza almıştır açıklaması geliyor ama ceza alan yan hesap oluyor ? bu konuda bir raporlama yapılamaz mı merkeze ?

zalim bunu beğendi.
  6. Gemi geliştirme modülü nedir ve ne işe yarar??

7. Forumlar>Yardım>Oyunla İlgili S.S.S.>Açıklamalar/Sözlük>Yeni Uzay Gemisi Yükseltme Modülleri S.S.S.

Bu başılığı takip edin ilgili içerik açıklayıcı olacaktır.

8. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba murat_can0121,

Test serveri geçen hafta kapandı. Yakın zamanda geleceğini sanmıyorum. Test serveri gelecek olur ise forumda bu bilgi paylaşılacaktır. Lütfen forumu takipte kalın.

İyi forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.
  9. oben

oben User

hayırdır neyi test edecen acilse yaz supporta açsın..

10. _01_

_01_ User

kardeş test serveri bekleyene kadar kendine bir gemi dizmiştin şimdiye kadar yıldırdın artık be

11. oben

oben User

inşallah bunu yapanın evine hırsız girer arabası bisikleti motoru her nesi varsa tez zamanda çalınır...elimden bundan başkası gelmiyor aga bizde bu yönetim anlayışı olduğu sürece daha çok hesaplar çalınır..

12. oben

oben User

sayın kardeşim eğer küfür sana edildi ise ekran görüntüsünü alıp savcılığa suç duyurusu yapabilirsin böylece bu kendini bilmezlerle hep birlikte mücadele etmiş oluruz demekki oyun ekibinin yapabileceği işlemler bukadar ötesini beklemek mantıksız gibi görünüyor.yada eğer bir tavsiye istersen kapat chatini git oyununa bak en iyisi nacizane fikrimi söyledim hatam olduysa özür dilerim çok afedersiniz..

Son düzenlenen: 15 Ekim 2019
  13. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhabalar,

Sevgili oben; Çok şakacısınız :) Farkında olmadan şakalar bazen kalp kırabiliyor Lütfen biraz dikkat edelim.

Sevgili _01_, Yukarıda oben arkadaşımıza yaptığım hatırlatma sizler içinde geçerli, Test serverinde kasılmak yerine kendi hesabına yüklenmesi daha doğru haklısınız. Muhtemelen murat_can0121 arkadaşımız test serverine giriş yapmaya fırsat bulamamıştır. Buradan bizleri ne gibi yeniliklerin beklediğini ve diğer oyuncuların yenilikler hakkında geri bildirimlerini görebilirsiniz.
    Lütfen tartısma ortamı yaratabilecek her türlü aksiyondan kaçınalım.

İyi forumlar.

14. oben

oben User

yoo ben şaka yapmamıştım belki acildir yazar supporta açar support olmazmı neticede bu kararı verecek merci supportur denemekte fayda var..yok eğer diyorsanki burada ben nöbetci fm dururken cevap vermek sizin ne haddinize ozaman ayrı agaa dikkate alırım çekerim giderim efeler gibi..

15. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba,

Sevgili FANTOMARI, Mesajınızı tekrar okumanız durumunda tartısma ortamı yarattıgını ve bu konunun uzaması da aynı anlamı taşıyacağı için anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

Sevgili KAÇKİŞİARASINDA, Bildiğim kadarı ile CM / CA arkadaşlarım olay esnasında; Şüphelenme durumunda IP kontrolu yapmaktadır. DO ekibi bu konuda çalışmalar yaptığı kanaatindeyim.

Sevgili oben, Fark ettiğim kadarı ile sert bir tutuma ve yaklaşıma sahipsiniz. Forumda iken lütfen biraz kibar ve diğer forum kullanıcılarının da sizler gibi bir insan olduğunu unutmadan saygılı olalım :)

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Ekim 2019
  16. Anxiety

Anxiety Guest

Merhaba,

Öncelikle -=ODIN=- takım arkadaşımın belirttiği gibi Forum ekibi olan bizlerin gemi / hesap işlerine karışma yetkimiz bulunmamaktadır. Sorunuzun cevabını verebilecek yetki alanı Support'a aittir. Support'a başvurduysanız ve geri dönüşte size bilgilendirme geçildiyse o bilgilendirme dışında yapabileceğiniz başka bir hareket maalesef mevcut değildir.

Oyun Kurallarımızı tüm üyelerimiz oyuna kayıt olduğunda kabul etmiş sayılırlar ve bu kurallara göre tüm üyeler hesap güvenliğinden kendileri sorumlu tutulmaktadır. Oyun için sizden bilgi almak isteyen veya da program indirmenizi isteyen kişilere (Özellikle bot yazılımları gibi programlara) asla ve asla güvenmeyin, bu tip linklere tıklayarak hesabınızı ve kişisel verilerinizi tehlikeye atmayın.

Gerekli Kural İçeriği:
    Ek olarak Chat'te link paylaşımı yapılması yasaktır ve moderatörlerin foruma yönlendirdiği linkler bile tıklanabilir link olarak çıkmamaktadır. Yani link paylaşımları yapılsa bile link tıklanılmayacak şekilde gözükmektedir. Ben şifrenizi farklı bir yöntem nedeniyle kaybettiğinizi düşünmekteyim, yaptığınız davranışları gözden geçirip bir daha tekrarlamamaya dikkat etmenizi öneririm.

Konu tartışma yaratacak şekilde ilerlediği için kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.
  17. oben

oben User

düzelttim patron işlem tamamdır..afedersin..

18. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba,

Sevgili oben, anlayışın için minnettarım. İyi oyunlar

Keyifli forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Ekim 2019
  19. dimisher neden

20. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba _Šђίźøfяέй_тя_61,
    Diminisher özelliklerini aşağıda görebilirsiniz. Spoiler (istenmeyen içerik) kısmında yazmaktadır.
    "Kalkan Zayıflatma" yeteneği düşman kalkanın % 50 daha fazla hasar almasını sağlayacak. Ancak etkisinin süresi dolduğunda, kendi kalkanında da % 30 zayıflama olacak. Üstelik, bu model % 5 daha fazla hasar vermeni sağlayacak.

Cevap veren arkadaşlara teşekkürler; Hangi Uzay Gemisini kullanacağınıza karar veremediysenız Buradan tüm uzay gemileri ve tasarımları hakkında bilgi edinebilirsiniz.
    Şahsen ben Centurion, Cyborg (veya Venom) , G-Surgeon (Namı değer Cerrah ) Kullanırım. Kimse Solace den bahsetmedi; Solace "%10 Kalkan Bonusu ve "Nano Cluster Tamirci" Yeteneğine sahiptir.

İyi forumlar.

ŞahFD bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.