Zaman Aşımı Konuları S1

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve thelord3858 tarafından 8 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Katılıyor musunuz ?

1. EVET

oy sayısı 8
    88,9%
  2. HAYIR

oy sayısı 1
    11,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Eski

Eski User

ismi Tyrannos Centurion %10 daha fazla lazer ve roket hasarı, %10 daha fazla vuruş ihtimali ve 18 birim daha fazla hızı var ancak 1 lazer slotu eksik.

Daha çok pvp odaklı oynuyorsanız hızlı olduğundan Tyrannos daha iyi bence, pve odaklı iseniz yeteneğinden dolayı cyborg derim

Son düzenlenen: 16 Ekim 2019
  2. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Galaksi Kapıları Bonus Ödülleri kapsamında size sunulan garanti ödül ile Cyborg, Mimesis be Hammerclaw gemilerinin çıkma ihtimali birbirlerinden bağımsızdırlar. Size sunulan bonus ödülü kapıyı bitirdiğinizde kazanma ihtimaliniz garanti iken kapıyı etkinlik kapsamknda her bitirişinizde bir ihtimalle de Cyborg, Mimesis ve Hammerclaw else etme şansınız bulunmaktadır.

Sormak istediğiniz başka bir şey yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

Yeni geliştirme sistemi ile ilgili güncellemenin oyuna ne zaman ekleneceği henüz belli değildir. Geleceği zaman forum üzerinden duyurusu yapılır. Bu güncelleme geleceği zamanda eğer aktif geliştirmeniz varsa bu iptal olacaktır. Hali hazırda sahip olduğunuz ögelere bir şey olmayacaktır.

İyi forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.
  3. Eski

Eski User

Sen bir başvur denemekte fayda var. Ama yani oyun chatinde de hesabı satın aldım diye söylenmez ki satışlar yasak. Geçmiş olsun inşallah açılır.

4. bornova35

bornova35 User

benim chetimin banlanma seebei ben bu hesabı satın aldım dedim diye
    şimdi supporta yazıcam ama nasıl diyeyim benim banlanma sebebim ben bu hesabı satın aldım dedim diye banlandım zaten ne desem

saol zaten ben bu hesabı satın alalı 1-2 ay oldu hemende banlandım ve ilk kez banlandım

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Ekim 2019
  5. bornova35

bornova35 User

tmm saol peki doğruyu söylesem desemki ben bu hesabı satın aldım desem ne olur

merhaba benim hesabımın chetim banlandı 13.10.2110 tarihine kadar ben ilk kez banlandım yetkililer lütfen sizlere söz veriyorum bidaha böyle bişey demicem ben hesap satıp satın almanın yasak olduğunu bilmiyordum lütfen banımı kaldırın ilk kez ban aldım lütfen size söz veriyorum bidaha böyle birşey demicem ve yapmıcam lütfen hesabımın banını kaldırın sizlere yalvarıyorum lütfen 1-2 aydır chetten banlanmış vaziyetteyim yalvarırım bana yardım edin sizlere söz veriyorum bidaha asla ama alsa bidaha böyle birşey yapmayacağım söyleceğim sözleri 10 kez düşünüp söyliyeceğim lütfen banımı kaldırın sizlere güveniyorum darkorbit türkiye ekibi sizleri sevyorum

böyle yazdım sence ikna olurlarmı

6. Merhaba sevgili dostum

Forum adminleri bu konuda sana yardımcı olamazlar lütfen bir bilet gönder ve derdini onlara anlat belki bir faydası olabilir fakat söylediğim gibi forum yetikilerinin sana yardım etmek için bir yetkisi yok

7. bornova35

bornova35 User

bilet göndereyimde bilet ne ve nerden göndermem lazım

8. firefirex

firefirex User

bılet dedıgı suporta mesaj atma sen bunları suportamı attın yoksa burayamı yazdım

9. bornova35

bornova35 User

supporta atıyorumda ama daha atmadım önce sizlere danışmak istedim

saol teşekkürler

merhaba benim hesabımın chetim banlandı 13.10.2110 tarihine kadar ben ilk kez banlandım yetkililer lütfen sizlere söz veriyorum bidaha böyle bişey demicem ben hesap satıp satın almanın yasak olduğunu bilmiyordum lütfen banımı kaldırın ilk kez ban aldım lütfen size söz veriyorum bidaha böyle birşey demicem ve yapmıcam lütfen hesabımın banını kaldırın sizlere yalvarıyorum lütfen 1-2 aydır chetten banlanmış vaziyetteyim yalvarırım bana yardım edin sizlere söz veriyorum bidaha asla ama alsa bidaha böyle birşey yapmayacağım söyleceğim sözleri 10 kez düşünüp söyliyeceğim lütfen banımı kaldırın sizlere güveniyorum darkorbit türkiye ekibi sizleri sevyorum

peki ben bunu sence supporta göndereyimmi sence ikna olurlarmı

10. bulandırmayın çocuğun kafasını bırakın bildiği gibi yapsın

firefirex bunu beğendi.
  11. bornova35

bornova35 User

sence ikna olurlarmı
    saol teşekkürler ama ben bilgi almaya çalışıyorum yani bu konular hakkında hiç bilgim yokta [​IMG][​IMG]

12. teşekkür ederim gayet açıklayıcı

13. Tyrannos tasarımı çok iyi 2 kişi güveyle gezerseniz rakip dayanmaz o kadar söylim :D

14. Eski

Eski User

Rica ederim. Ama Centurion çok çirkin bunu da belirteyim. :D

ŞahFD bunu beğendi.
  15. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Oyun hesabı oluşturup oyunu oynamaya başlamanız ile birlikte Genel İşletme Şartları'nı ve Oyun Kuralları'nı, oyun içerisinde chati kullanmaya başlamanız ile birlikte Sohbet Kuralları'nı, forum hesabı oluşturup forumu kullanmaya başlamanız ile de Forum Kuralları'nı kabul etmiş ve bu kurallara uyacağınızı taahhüt etmiş sayılırsınız.

Genel İşletme Şartları doğrultusunda,
    Oyun Kuralları gereği,
    Hesap ticareti yasaktır ve hiçbir oyuncunun bu yasağı ihlal etmemesi gerekmektedir. Bunları doğrultusunda Sohbet Kuralları içerisinde de belirtilmiş olduğu gibi,
    Hesap ihlalleri altındaki bir ihlali sohbette gerçekleştirmeniz durumunda da sohbetten uzun süreli uzaklaştırılmanız doğaldır.

Kuralları bilmiyor olmanız ihlal etmeniz durumunda ceza almanızı engellemez, cezanızda indirime gidilmesini sağlamaz. 18 yaşını geçmiş bireyler olarak nasıl ki Türkiye Cumhuriyeti Yasaları'nı bilmiyor olmanız kabul edilmeyeceği gibi, oynadığınız her oyun içerisinde de kabul etmiş olduğunuz sözleşmelerin, kuralların maddelerini bilmekle yükümlüsünüz.
    Attığınız iki mesaj dahi birbiriyle çelişmektedir. GİŞ Kuralları içerisinde bariz bir şekilde yasak olan davranışı gerçekleştirip görevli kişilere yalan söyleme planları yapmanız ve bunlar sonucunda da cezanızın kalkacağını düşünmeniz pek mantıklı değil maalesef.

Forum içerisinde gerçekleştirmiş olduğunuz kural ihlalleri nedeniyle hesabınız hakkında gerekli cezai işlem uygulanmıştır.

Merhaba @firefirex ,

Bariz bir şekilde kural ihlali olan bir davranıştan kaçış yöntemi olarak görevlilere yalan söylemeyi teşvik etmeniz nedeniyle hesabınız hakkında gerekli cezai işlem uygulanmıştır.

Oyuna giriş yaptığınız tarayıcının sürümüne kadar görebildikleri bilgiler mevcutken Support Ekibi'ne yalan söylemek sizleri hiçbir yere ulaştırmayacaktır.

Kurallarca yasak olan davranışları gerçekleştirmenin yanı sıra kural ihlaline teşvik etmenizin de ceza almanız ile sonuçlanabileceğini hatırlatmak isterim.

Gerekli cevap verildiğinden konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

16. Az artmasının normal olduğunu düşündüğüm için konu açma gereği duymamıştım. Öylesine gezinen bana bile yardımcı oldunuz. Teşekkür ederim.

-=ODIN=- ve PatatesKızartması bunu beğendi.
  17. Rica ederim. Bilgi paylaştıkça güzel :)

-=ODIN=- ve «®βŁДÐΞ•53» bunu beğendi.
  18. Phoenix

Phoenix Guest

Birde ben bir not düşeyim, biz bir ekibiz. Yani forum, chat, support. Burada yazdıklarınızın bana ve doğal olarak support ekibime raporlanmadığını mı düşündünüz.

Yani BP ye ait forumda BP ye ait support ekibini kandırmaya çalışmanın anlam ve manasını anlayamadım. Karşımda oturup bana nasıl yalan söyleyeceğinizi tartışmanız gibi bir şey bu...

Bilemedim...

Minerva, Aery ve .Paradoks. bunu beğendi.
  19. oben

oben User

aslında bu bir hatadır seprom 9079 olduktan sonra üretim yapıyor görünse bile premerium harcamamsı lazım ama yinede hatadan dolayı harcıyor ve premerium artmıyor bu durumda sepromu kapatmak gerekebiliyor tabi unutmamakta lazım..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.