Zaman Aşımı Konuları S1

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve thelord3858 tarafından 8 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Katılıyor musunuz ?

1. EVET

oy sayısı 8
    88,9%
  2. HAYIR

oy sayısı 1
    11,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. WestBrook

WestBrook User

Aynen seprom fullse niye promerium harcıyoki bunun düzeltilmesi lazım.

2. Acee-TR

Acee-TR User

Sayın adminler
    Supportada bir kaç defa ticket attım az önce yine atmış bulunmaktayım bir de bu önemli konuyu buradan paylaşmak istedim.
    Dikkat çekmesi ve acilen çözüme kavuşturulması gereken konulardan birisi olduğu için en büyük yetkililerden yardımlarını beklediğimden dikkat çekici bir başlık olsun istedim.
    Bildiğiniz üzere bu oyunun pushing yaptırma/yapma gibi çok ciddi bir problemi var.*** Bu gemiler sürekli bize kendilerini kestirtmeye çalıştıkca bizde bi o kadar kesmemeye çalışıyoruz pet eğer pasif değil kombo koruma modülündeyse haberiniz olmadan bile petiniz o gemiyi defalarca tekleyebiliyor sonuç geminizden oluyorsunuz. Belki oyun oynamayan adminler vardır bundan dolayı bu kadar detaya giriyorum yoksa bu durumdan mağdur rütbeli arkadaşlar ve niyeti kötü olan oyuncular benim ne demek istediğimi çoktan anladılar bile. Bu durum uzun zamandır kabak tadı vermeye başladı rütbeli gemiler rütbe oynadıkları için oyundan zevk alamaz durumdalar haritalara tedirgin tedirgin girip 7 8 defa kesmek zorunda kaldığından veya üzerlerine çok oynanıp o kadar kesilmeye maruz kaldıklarından oyundan çıkış atmak zorunda kalıyorlar çıkmazlarsa ban yiyecekler çünkü ya da kapıdan kafalarını çıkartmayacaklar. Yani demek istediğim bu devran hep böyle mi gidecek sahiden? Siz cidden bu soruna bir çözüm bulmaya çalışıyor musunuz? Oyunu güzelleştirmek adına ne gerekiyorsa yardımcı oluruz lakin siz bu şekilde sık sık banlamalar yaparak hakkıyla oynayan oyuncularıda bezdiriyorsunuz kötü niyetli oyuncularında ekmeğine yağ sürüyorsunuz ve daha hırslı işlerini yapmaya devam ediyorlar. Bakın misal ben 1.sırada oynuyorum diyelim gemi kesme görevim bitmiş hiç bir görevim kalmamış daha bu saaatten sonra gemi keserek sıralama ve rütbemı kasıcam bir düşünün sıralama gemisi neden pushing yapmak istesin o halde? Daha anlatılacak konuşulacak çok mesele var ama uzatmak istemiyorum. Umarım anlatmak istediğimi anlatabilmişimdir gerekende titizlikle yapılır.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Ekim 2019
  3. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Öncelikle mesajınızda sorunu detaylıca açıklamış olduğunuz yerin bir kısmını sansürlemiş bulunmaktayım ki bu durumun yayılması için teşvik edici olmasın.

Bahsetmiş olduğunuz durumla ilgili Forum Takımı olarak bizlerin şikayetlerinizi ve önerilerinizi iletmekten başka yapabileceğimiz bir şey bulunmamaktadır.

Dilerseniz bahsetmiş olduğunuz sorununuz çözümüne yönelik daha önce Güncelleme ve Fikir Havuzu'nda açılmış olan konuları buradan inceleyip destekleyerek ya da mevcut konuların yeterli olmadığını düşünüyorsanız çözümü için kendi öneriniz ile yeni konu oluşturarak kalıcı bir çözüm gelmesine katkıda bulunabilirsiniz. Ek olarak şikayetinize de raporlarımızda yer vereceğiz.

Dilediğiniz zaman konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

Ataaa bunu beğendi.

4. bunlara ek olarak birde bot ile rütbe kasanlar var onlarda hala aktif bir çözüm gerekiyor gerçekten emek ile rütbe kasan oyuncular bota yetişemiyorum malum botlar 7/24 oyundalar

C★.Az®A!L.C★ ve Acee-TR bunu beğendi.
  5. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Cevap veren üyelerimize teşekkür ederim, bize söylenecek fazl abir şey bırakmamışlar :)

Sormak istediğiniz başka bir şey yoksa konunun kilitlenmesini isteyebilirsiniz.

İyi forumlar.

6. Acee-TR

Acee-TR User

İlettiğiniz mercii neresi oluyor yani gerçekten ilgilenecek bir birimse iletin ben sadece bu konuların artık havada kalmasından yoruldum biz oyuncu olarak çabalıyorsak yetkililerinde çabalamasını üzerlerine düşmesini isteriz. Geçen sefer supporta yazdığımda bana şu cevabı verdi sesinizi duyamayacak kadar zayıf duruma düşene kadar kesmeyin. Bu bir yardım değil baştan salmadır. Support sorunu bana atıyor bende supportun çözmesini bekliyorum doğal olarak... Bizler sadece yapılması adına vesile oluruz yetkililerde bunu yapar. Oyun supportu beni her zaman hayal kırıklığına uğratmıştır benimde buradaki yetkililere sesimi duyurmaktan başka çarem yok sanırım daha böylede çözemezsek kriz var demektir. Forumu pek kullanan birisi değilim eğer bu konunun taşınması gereken daha çözüm odaklı ilerleyecek bir bölüm varsa oraya taşırsanız sevinirim. Derdimiz sorunumuz en yetkili kişilere duyrulursa bu bize yeter inanıyorum ki DO ekibi bu sorunuda çözecektir.

7. En iyi kredi kasılacak NPC hangisidir ? Kolay olmalı tabii ki

8. Eski

Eski User

Tallon, BK ve Cubi. bunlarda çok hızlı kasarsın. Ama kolay istiyorsan o zaman Krisstallon.

9. ŞahFD

ŞahFD User

Kristalon 10 tane kessen 4.100.000 kredi yapıyor

10. Tabiki \\ Mindfire Behemoth // :D

11. Mr.User

Mr.User User

Az evvel 1BL de bir uyanık aynı anlatılmak istenilen şeyi gerçekleştirmeye çalıştı bana.
    Petime attent arattırıyorum, beyfendi ateş ediyor bana DP si sıfıra yakın ve pet bir vuruyor küt adam rahmetli...

Bu konuda yapılacak tek şey Pete Lazer Topu koymamak olacak. Başka bir çare yok.

NoT: Tr-3 de beni kesmeleri halinde, 5-3 de 10 citadel kesiyorum bilginize ;)

ŞahFD bunu beğendi.
  12. Eski

Eski User

Arkadaş kolay iştemiş hocam sen ne yaptın böyle. Vur dedik öldürdün. :D

13. Eski

Eski User

Bu kadar çirkin yöntemlerle oynamaktan nasıl zevk alıyorlar acaba? Aklım almıyor, adamın işi gücü yok milletin petine patlamaya çalışıyor. Yazık valla...

Acee-TR bunu beğendi.
  14. Acee-TR

Acee-TR User

Ya oyuna girmeyeceğiz ya kapıdan çıkmayacağız ya pet kullanmayacağız bir ton koşul ve kısıtlamalar. Oyun zaten amacı dışına saptı savaş oyunu değil birbirini banlatma tuzak kurma ayağını kaydırma oyunu oldu bu yüzden köklü bir değişim şart.

15. Dostum "Havanda su dövüyorsun"
    Vallahi oyunun çivisi çıkmış durumda

Son düzenlenen: 16 Ekim 2019
    C★.Az®A!L.C★ ve Acee-TR bunu beğendi.
  16. ŞahFD

ŞahFD User

Temel Paket
    PaketŞans
    Yaygın Diroit Tasarımı%22
    Nadir Diroit Tasarımı%6
    Legend Diroit Tasarımı%2
    Ek İçerik%70
    Efsane Diroit Tasarım Paketi
    EşyaŞans
    Legend Phantom%34
    Legend Diminisher%33
    Legend Sentinel%33
    Nadir Diroit Tasarım Paketi
    EşyaŞans
    Argon Goliath-X%20
    Lava A-Elite%20
    Dusklight G-Champion%20
    Carbonite Cyborg%20
    Argon Diminisher%20
    Yaygın Diroit Tasarım Paketi
    EşyaŞans
    Sandstorm Spectrum%12,5
    Ocean Pusat%12,5
    Blaze A-Elite%12,5
    Blaze Phantom%12,5
    Blaze Enigma%12,5
    Lava Hammerclaw%12,5
    Argon Hammerclaw%12,5
    Poison Phantom%12,5
    Ek İçerik Paketi

En son güncellenen şekli bu şekilde, lakin merak ettiğim bu değil,

Tasarımlarda hep driot tasarımı diyor, şimdi cybonite cyborgun driod tasarımı mı var :)
    Argon goliath x'in driot tasarımı mı var (Driot tasarımı?)

Aegis şeklinde bir driot tasarımı mı var??????

Legend sentinel şeklinde bir driot tasarımı mı var???

Acaba yanlış mı yazılmış orada? Hani cyborgun peti deseniz anlarım petlerde hemen hemen her türlü tasarım var cyborg tasarımlı pet bile var,

Ama driotlerde'de böyle cyborg aegis sentinel bile var mı yaw?? (Yok artık)

Kafam karıştı?

Acaba orada yazanlar gemi tasarımları mı yoksa gerçekten'de driot tasarımları mı(?)

Zeki müren'de bizi görecek mi :D ?

Kafam yandı umarım anlatabilmişimdir.

17. Aynen öyle hocam katılıyorum.

zalim ve Acee-TR bunu beğendi.
  18. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba,

x6 haritasında cubikon adlı NPC'yi kesenlere katılarak veya x7 haritalarında ve 4-5 haritasında mevcut olan Boss Kristallon adlı NPC'yi keserek elde edebilirsiniz. NPC'ler ve verdikleri ödüller adlı konuya buradan ulaşabilirsiniz.
    Cevap veren tüm arkadaşlarıma teşekkürler. Aklınıza takılan soru olursa lütfen soru sormaktan çekinmeyin.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Ekim 2019
  19. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba,

Sevgili _Šђίźøfяέй_тя_61, Gördüğüm kadarı ile arkadaşlarımız cevapları ile sizlere yardımcı olmuş. Çözüme kavuştuğunuzu görmek güzel :) Dilediğiniz zaman konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

Sevgili PatatesKızartması, sizi her gödüğümde açıkmak durumu dışında dediğinize kesinlikle katılıyorum Bilgi paylaşıldığında Bilgi olur ve paylaşınca güzeldir. (sabah ilk işim Patatates kızartması yapmak bol ketçaplı :) )

Sevgili «®βŁДÐΞ•53», Çok okuyan mı bilir çok gezen mi :). Sizinde sorununuza çözüm bulmanıza sevindim.

Cevap veren tüm arkadaşlarıma teşekkürler.

İyi forumlar.

PatatesKızartması bunu beğendi.
  20. Evet, dediğiniz gibi görsel diroit tasarımları çıkıyor.

Minerva bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.