Zaman Aşımı Konuları S1

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve thelord3858 tarafından 8 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Katılıyor musunuz ?

1. EVET

oy sayısı 8
    88,9%
  2. HAYIR

oy sayısı 1
    11,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Eski yıldız sistemine göre x-1(PvE) ve 4x (PvP) [4-4 ve 4-5 hariç, onlar yeni evrenin süper haritalarıdır] arası eski, 4-4 / 4-5 / 5-x / x5 ve ötesi ile BL (Black Light) haritaları ise yeni evre olarak geçmektedir.

İyi forumlar dilerim...

2. ._USTA_.

._USTA_. User

canları hpleri ne kadar kalkan ne kadar
    hızları ne kadar bilgilendirin ya

3. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Bu npc ler artık tamamen oyunda olduğu için SSS'te dp,hız veya ödülleri ile ilgili bilgi bulunmamaktadır.

Biz veya oyuncular haritada karşılaştıkları npclerin özelliklerini görüp yazıyoruz. Yakın zamanda SSS'e eklenecektir merak etmeyiniz.

Keyifli forumlar dilerim.

4. Bu Haketa gemisini nasıl temin edebiliriz. Nerede bulunur? Kutulardan çıkartabiliriz? bilen birisi cevaplarsa sevinirim.

5. Aliens

Aliens User

Merhaba; Plutus Deneyleri Etkinliği sırasında elde edilebiliyordu ve o zamandan beri de herhangi bir elde etme yöntemi yoktur. Forumu takip etmenizi öneririm.

.Paradoks. ve Perseus. bunu beğendi.
  6. 51Niğdeli

51Niğdeli User

Oyuna Geri Dönmeli miyim?

En Son 8 ay önüce bırakmıştım

7. Bu soruyu önce kendinize sorun neden oyunu bıraktım?gerekçelerim neydi diye,daha sonra geçen 8 ay zaman zarfında nelerin düzelmiş olabileceğini(sizde veya oyunda) yada daha iyi bir oyun bulamadığım içinmi? Kişisel görüşüme gelince oyunu bırakma nedeniniz maddi veya zaman ise tekrar başlamanızı önermem.Karar size kalmış.

8. Cevabın için öncelikle teşekkür ederim. Forumu iyice araştırdım. Ancak detaylı bir açıklamaya rastlamadım. Bu yüzden konuyu açtım.Teşekkürler cevabın için tekrardan...

9. 51Niğdeli

51Niğdeli User

1-Oyun Sıkıntıları

2- LAG PUG Sıkıntıları

3-Bot Sıkıntıları

4-oyun gidişatı para döküldü

5-oyunda cubikon kesmiyoruz san şirketin sıkıyoru

6-durduk yere sana Şirketin sıkıyoru

7-düşman şirket sen kastırmıyoru

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Ağustos 2019
    [][][]-[][][] bunu beğendi.
  10. Perseus.

Perseus. Guest

Merhaba,

Son zamanlarda etkinlikler daha sık ve farklı olmaya başladı. Oyun eşyalarına erişim de bu şekilde biraz daha kolaylaştı. Deneyimleyerek devam edip etmeyeceğinize karar verebilirsiniz.

İyi forumlar.

11. Perseus.

Perseus. Guest

Merhaba,

Üyemizin de belirttiği gibi Plutus deneyleri etkinliği esnasında alınabilen bir gemiydi. Buradan etkinlik ve gemi hakkında detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

İyi forumlar.

12. CosmicBomb

CosmicBomb User

merhabalar. levelim 18 bütün maplar düşman gemisi dolu x-2 den x-4 e geçerken ölüyorum e ben nerde kasılıcam ölüp dirilmekten yoruldum bu gidişle etkinlik sonunda irissiz kalıcam. 31 agustosa kadar oyuna mı girmeyeyim ?? puanı sıfırlarsam etkinlik dışı falan kalabilir miyim ?

Son düzenlenen: 13 Ağustos 2019
  13. Bykurt21

Bykurt21 User

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ki geç gelen adalet adalet değildir.
    Evet devam ediyorum dikkatle dinleyelim.
    Açık arttırmada birkaç sefer teklif verince sistem senin bot olup olmadığını anlamak için kod gönderiyor.
    Evet söyleceklerim bu kadar

14. Agır_TR

Agır_TR User

düşmanlara dalmassan cevrende kalkan olusuyo

15. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Etkinlik savaş etkinliği olduğu için düşmanlardan kaçmaya çalışın hızlı gemileri kullanabilirsiniz.

Merhaba,

Bu kalkan 17 level ve altındakiler için geçerlidir.

İyi Forumlar.

16. 51Niğdeli

51Niğdeli User

Bir cubikon kesem dedim 50 ker batladım :D 1 8 ay daha ben yokmu gibi

17. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Açık Arttırmadan üst üste çok eşyaya bastıysanız sistem sizi bot diye algılamış olabilir.Bir süre sonra lütfen tekrar deneyiniz.

İyi Forumlar.

18. Bykurt21

Bykurt21 User

Başlığımı neden değiştirdin ?
    Vermek istediğim mesajı işinize geldiği gibi anlıyorsunuz.
    Başlığımı eski haline çevirir misin ?
    İronin de böylesi !

19. kaplanspor

kaplanspor User

savaş biletini 1 kere aldığımızda bütün görevler için geçerlimi yoksa paso almak zorundamıyız anlamadım ssdede anlamadım

20. Bir defa alman yeterli.

.Paradoks. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.