Zaman Aşımı Konuları S1

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve thelord3858 tarafından 8 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Katılıyor musunuz ?

1. EVET

oy sayısı 8
    88,9%
  2. HAYIR

oy sayısı 1
    11,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. gereksiz etkinlik teror kapisi gelsin .D

*xxxxxxXxxxxxx* ve Saldırı-Hattı bunu beğendi.
  2. Merhabalar;

Şimdi ben savaş bileti olmadan tüm görevleri bitirdim. Savaş bileti alsam ekstra ödülleri alamayacağım şimdi nasıl droit tasarımı alacağım.

3. hayal_et

hayal_et User

ayrıca bir soruda ben sorayım her bir kilit için 1 biletmi lazım yoksa 1 bilet tüm görev kilitlerini açıyormüü

4. Tek bir bilet yeterli sanırsam

5. 1 bilet tüm görevleri yapmanız için yeterli ayrıca bitirsen dahi tekrar aldığında ek ödüller tekrar gelir. Ben ve klanım bitiremedi sen nasıl bitirdin

6. PİYANİST

PİYANİST User

Merhabalar

Bu hedefler bölümünün SSS yok galiba. Yani oradaki görevler ne ödülleri ne bunları bulamadım. Yardımcı olursanız veya bu konu hakkında link paylaşırsanız sevinirim.

7. uninstable

uninstable User

Oyun içerisinde yeterince açıklama var zaten, mesela "20 EMP kullan" diyor bu ne demek diye sormaya gerek yok sanırım :)

8. Senin canını bayağ sıkmışlar o yüzden tekrar bulaşma değişen birşey yok belirttiğin anlamda.;)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Ağustos 2019
  9. Babafingo

Babafingo User

Biraz uridium kastıktan sonra indirim kodunu kullanmak istiyorum. Kodu kullanmadan da savaş bileti almayacam. Ben kasılırken hedeflerin bir kısmı bitse, sonradan savaş bileti aldığımda 2. sütundaki ödüller de hesabıma geçer mi?

Kodu en son ne zaman kullanabilirim?

10. Agır_TR

Agır_TR User

ordan alıyon bende aldım hermesler gıttı sandımda geldı

11. Geçer ben bitirdim zaten son 2 görev kaldı 4 saatde bitrdik. Biri PvP haritasında 10 saat bekleme ile 250 adam kesme onunda 10 tanesini yaptım.

12. PİYANİST

PİYANİST User

Ona bakarsan btün görevlerde yazıyor oyunda ama forum da hepsi yer alıyor. Bütün gemi tasarımları özellikleri de yazıyor ama onlarda forumda yer alıyor. Yetkililerden cevap bekliyorum

13. Boyutlar Savaşı ile Ubanın hemen solunda olan yeni gelen bir ekran var ona bas orda herşey yazıyor. Forumda boş yere neden durduk yere yazılsın ki bu görevler Ozaman 1ile 24 lwl arası bütün görevler tek tek yazılsınbu kadar saçma birşey olabilirmi?

militaryship-3 bunu beğendi.
  14. PİYANİST

PİYANİST User

Sizene arkadaş ya. Ben yetkililerden cevap bekliyorum. Size fikrinizi sormadım. Yokmu forumda moderatör? Kaç saat oldu konu açılalı?

Sempatik.57 ve Saldırı-Hattı bunu beğendi.
  15. Yazılması lazım tabi. Bu foruma bilgi almaya geliyoruz.

PİYANİST bunu beğendi.
  16. Geri dönebilirsiniz, sarmaz ise zaten tekrardan geri bırakırsınız.

17. Bykurt21

Bykurt21 User

18. Bu yüzden son saniyelerde basamıyoruz.

19. Katılıyorum hemşerim. :D

*xxxxxxXxxxxxx* bunu beğendi.
  20. Pusat, Vega, Sperhead gibi hızı nispeten iyi gemileri kullanabilirsiniz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.