Zaman Aşımı Konuları S1

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve thelord3858 tarafından 8 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Katılıyor musunuz ?

1. EVET

oy sayısı 8
    88,9%
  2. HAYIR

oy sayısı 1
    11,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

PvP bazlı bir etkinlik olduğundan ne yazik ki yapabileceklerimiz sınırlı. Lakin İtibar puanlarınız çok azaldığında rakipleriniz sizi imha ederek puan kazanamayacağı için, bu durumun değişeceğin söyleyebilirim.

Ne yazik ki bu durumla alakalı elimizden bir şey gelmemektedir.

İyi forumlar.

2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Buradaki konuda bu sorunuzun cevabı mevcut.

İyi forumlar.

3. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Takım arkadaşımın bildirmesi üzerine bu konuya cevap vermek veriyorum.

İlk olarak Hedefler hakkında bilgi Galaktik Çekişme rehberinde bulunmakta, ilaveten oyun içerisindeki ilgili menüden tüm hedefler görüntülenebilmektedir. Bu hedeflerin içeriği, ödülleri ve koşşulları dinamik olarak değiştirilebileceğinden rehberde bu gibi bilgilerden oluşan bir tablo yer almamaktadır.

Yine de ileryen günlerde güncel hedefler ile alakalı küçük bir tablonun rehbere eklenmesi için çalışma yapacağız.

İyi forumlar.

Minerva bunu beğendi.
  4. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Lütfen sakin olun ve forum kurallarına uymaya özen gösteriniz.

Konu başlığının mesaj içeriğini özetleyecek şekilde seçilmesi forum kurallarında belirtilmiştir. İlgili durumlarda forum görevlileir bu konu başlıklarına müdahele edebilir.

Bot konusunda olan şikayetinizi, ironinizi anlıorum. Lakin botları engellemek için küçük bir captcha yönteminin yeterli olmadığının size bildirmek isterim. Geçmişte bu yöntem denendi ve başarısız oldu. Darkorbit Türkiye takımı olarak ne yazik ki bot banlamaları konusunda yetkimiz bulunmuyor. Bu konudaki şiakyetleri her hafta raporlarımızda ilettiğimizden emin olabilirsiniz. Bu süreç konu ile alakalı sonuç alınana kadar devam edecektir.

İyi forumlar.

5. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Lütfen mesaj içeriğinin tamamını büyük harfle yazmamaya özen gösteriniz.

Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

6. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Savaş Biletin satın aldıktan sonra Hedefler menüsünde Hermes droit tasarımı ile alakalı yazının altında "AL" butonuna tıklayarak Savaş Bileti almadan önce bitirdiğiniz Hedeflerin ödüllerin alabilirsiniz.
    Tek 1 Savaş Bileti tüm hedefler için yeterlidir.

Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Son düzenlenen: 14 Ağustos 2019
    Minerva bunu beğendi.
  7. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Savaş Biletin satın aldıktan sonra Hedefler menüsünde Hermes droit tasarımı ile alakalı yazının altında "AL" butonuna tıklayarak Savaş Bileti almadan önce bitirdiğiniz Hedeflerin ödüllerin alabilirsiniz.

İyi forumlar.

8. zalim

zalim User

kesinlik dönme bende bıraktım oynanmaz artık bu oyun 1 ful düşmanı 5 gemi kesemiyor kesen olsa bile herkezi 2 defa kesiyor adam kasmak imkansız ve hiç online kimse yok haritalar bomboş

9. _01_

_01_ User

uridium ile satılan ile paymentteki biletlerin bir farkı var mı ?

10. Viraaa

Viraaa User

ya modum.birsey sormak istiyorum.benim itibar puanim neden düsüyor.?bi adam kesince 8 puan felan aliyorum.ama bir kere kesilince 100 puanim gidiyor.bu durum herkesde boylemi?

11. PİYANİST

PİYANİST User

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Konu kilitlenebilir

12. CosmicBomb

CosmicBomb User

yapacak bir şey yok anlaşılan etkinlikten sonra oyuna dönerim artık.
    konu kilitlenebilir.

KazaLow bunu beğendi.
  13. Aery

Aery Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzere konuyu kilitliyorum.

İyi Forumlar.

14. merakettim

merakettim User

sevgili arkadaşlar öncelikle iyi günler oyuna geri dönmeye çalışıyorum fakat çok fazla değişiklik olmuş hem avcı hemde normal yaratık kesmek için konfi düzeni önerir misiniz ?

15. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Sorunuzun cevabına şuradan ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar.

Manitu bunu beğendi.
  16. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Normal bir konfi yapıp haritadaki kamuflajlı düşmanları minimapten takip edip anlık reaksiyon gösterirseniz konfiye ihtiyacınız olmaz diye düşündüm.Ama Hız konfisindeki diroitlere 16 kalkan 4 lazer vuruş yapacağınız konfiyede gemi gövdesi tamamen kalkan diroitlere ise tamamen lazer koymanız mantıklı olur gibi bence.

İyi Forumlar.

17. Aery

Aery Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzere konuyu kilitliyorum.

İyi Forumlar.

18. Viraaa

Viraaa User

tskler.

19. PİYANİST

PİYANİST User

Sayın adminler ve değerli arkadaşlar. bu promerium ( sarı taş ) satış kredisi neye göre yükseliyor acaaba. örneğin ilk başladığımda 500 krediye satılıyordu tanesi şuan 544 kredi. 1000 kredi ne zaman olacak acaba neye göre yükseliyor ?

20. Şeref puanına göre yükseliyor ama tam olarak ne kadar şerefte olduğunu hatırlamıyorum 500.000 civarı olabilir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.