Zaman Aşımı Konuları S1

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve thelord3858 tarafından 8 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Katılıyor musunuz ?

1. EVET

oy sayısı 8
    88,9%
  2. HAYIR

oy sayısı 1
    11,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. diroit 1 seviyeyken tamir ettiğimde ne olur? patlarmı seviye düşmesi gerektiğinden

2. Bykurt21

Bykurt21 User

Paradoks modum sizi seviyoruz :)
    Ama bazı arkadaşlar ve ben sizin her hafta ilettiğiniz raporları merak ediyoruz

3. faranjit

faranjit User

yenı etkınlıkte konusu geçen bileti aldığımız da bitirdiğimiz görevlerdekı hediyeleri de veriyormu yoksa aldıktan sonramı geçerli

ayrıca uri ile alınan bilet içinde geçerlimidir

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Ağustos 2019
  4. Şeref puanına göre ama belli bir şereften sonra daha da yükseltmiyor.

Buna ek olarak 5-2'de satarsanız veya petteki ticaret modülü kullanarak satarsanız gene yükselir.

5. Viraaa

Viraaa User

al 200 k lik bileti yap gorevleri.tamamdir.

6. Botlara gün doğdu tebrik ederim Darkorbit

7. umut322

umut322 User

etkinlik başladıktan sonra toplasan botta olan 5-10 kişi ya var ya yok atıyorsunuz dabari ufak atın hercşeyde bot var diyorsunuz kaldıki bu 1 saatlik koruma kalkıyor be 17 lel ve altı için

8. Aery

Aery Guest

Merhaba,

PvP koruması 17 level ve altı gemiler için geçerlidir.

İyi Forumlar.

9. kardeşim bir iki bot bot olmuyor mu?

atıyorsun diyosan gel tr6 5-3e 10dan az bot var mı beraber bakalım?

Saldırı-Hattı bunu beğendi.
  10. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Hedefleri tamamlayıp sonradan bileti aldığınızda hedefler kısmında ''AL'' yazısına tıkladığında biletli ödüllerinize ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar.

11. Aery

Aery Guest

Merhaba,

1 levelden geri devam eder daha alt levele düşmeyeceği için.Başka bir sorunuz yoksa konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi Forumlar.

shiganshinaiii bunu beğendi.
  12. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Konuya uygun cevap verildiğinden kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

13. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Saldırı-Hattı ve ASİL-DENİZCi adlı kullanıcılara cevapları için teşekkür ederim.Kullanıcılarımızın söylediği gibi şeref puanındaki artışa göre artmaktadır ve bir süre sonra 1000 kredide sabitlenmektedir.

İyi Forumlar.

14. PİYANİST

PİYANİST User

Herkese cevapları için teşekkür ederim. Konu kilitlenebilir.

15. Aery

Aery Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzere konuyu kilitliyorum.

İyi Forumlar.

16. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Gizli olmasalar bır kısmını sizlerle paylaşırdım emin olun :)

Iyi forumlar.

17. selamlar dün oyundayken dükkandan kamu fu laj alayım diye girdim oyun ana giriş sayfasına attı oyunu kapatıp gireyim dedim girmedi ve bu eror 99 çıktı diğer hesabımda eror 98 yazıyo bir tek buna girebildim bilgisi olan varsa bi yardım edebilirmi sporta dünden beri yazıyorum kapatıldı diyo şimşek diğer yeni doğan sabredin dönüş yapacağız diyo şimşek hesabına girer bakarsın diyo neden ceza aldığını görürsün diyo halbuki mail adresi 99 olan hesaba ait bunu defalarca söylüyom ıd numarısını oyun içi ve giriş ismimi yazıyom aynı şeyi söyleyip duruyor bana herşey giremediğim hesabın mail adresine geliyo adama bi anlatamıyorum bi yardım cı olun arkadaşlar hadi 98 olan kod gemisi ama diğeri ana hesabım 2018 şubattan beridir oynuyom ne hile yaptım nede bot kullandım tamam bazı adminlere ve cm lere küfür etmiştim ama bunuchatte banıyla çekiyom zaten 2110 kadar ban attılar saygılar

18. uninstable

uninstable User

Puşing yapmış olabilirsin burası açma yeri değil tek support ile konuşmalısın.

19. yaptım inkar etmiyomda biraz önce gireyim dedim bu sefer eror 13 yazıyo ben anlamadım bu işi dünden beri eror 99 yazıyodu

20. uninstable

uninstable User

Yapacak birşey yok.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.