Duyuru Zaman Yolcuğu Yapan Adam

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 21 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

1. Umarım severek izlersiniz arkadaşlar ilginç buldum :)

Fakat bu bilgiler gerçek mi bilmiyorum.

Söylentilere göre bu adam 2036 yılından geçmişe IBM in 5100 bilgisayarını almak için gelmiştir. Gelcekte dünyada çok büyük savaşlar çıkacağını iddia etmiştir.

2. Merhaba ,

Daha önceden izlemiştim. :)

Şu anda olan teknoloji ve programlarla bir çok şey yapılabiliyor. Bu tür şeylere inanmıyorum. :D :)

İyi forumlar.

3. Hocam yani şimdi bundan ne elde edilebilir ki ?

En fazla milleti troller bunu yapan kişi...

4. Video'nun izlenme sayısını arttırabilir. Böylece bir takım kazançlar elde edebilir. :) :D

5. İyide bunu yayınlayan bir çok kanal var ?

Ki zaten adam forum gibi bir yerde iddia etmiş bunları.

6. Tamam zaten amaç izlenme sayısını arttırmak. Kanallar'da işte haber bulamayınca yada biraz gündemi değiştirmek için bu tür haberleri ara sıra yayınlarlar. :D

7. Ya youtubedan kazanacakları 3.5 kuruş için bu zahmete giriyorlar :) Adam 3.5 kuruş için saatlerini verip montajla uğraşmaz :rolleyes:

ayrıca IBM mühendisleri böyle bir olayın gerçekleşme ihtimali var demekte.

8. Aslında öyle 3-5 kuruşta değil epey yüklü olarak dolar kazanıyorlar. :D Belki euro bile kazanıyorlardır. :)

IBM mühendisleri diyebilir ama gerçek olduğu anlamına gelmez. :D

9. İşin içinde para olmasa bile ün sahibi olmak olabilir. Sen bu tür videolara meraklısın galiba :D

10. İlgimi çekti inandığım yok :)

Hocam zaten gerçek demiyorum :D belki montaj ? belkide gerçek.

Ama youtube'dan 1.000.000 tıklanma gelse en fazla 10.000 $ kazanabilirler. ki oda hayli zor bi iş :)

Google adsense eklenirse o 10.000 eder 30.000 $

11. Merhaba ,

Ben düşüncemi söyledim öyle yada değildir o kadarını bilemem. :D :)

İyi forumlar.

12. Zaten adamın birtakım iddiaları olmuş gerçekleşmemiş, vikipediden okuyabilirsin :)

13. Bunu biliyorum zaten büyük ihtimal ilgi çekmek için olduğunu düşünmekteyim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.