Kutlama Zamanın Varsayımsal Akışı - ZVA

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Nusretk tarafından 3 Ağustos 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

2 + 2 = ?

Bu anket 3 Ağustos 2023 13:45 tarihinde sona erecektir.
  1. 4

33,3%
  2. 5

33,3%
  3. ZIRVA

33,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Nusretk

Nusretk User

Merhaba sevgiye ve saygıya değer, cesur, haşin ve bir o kadar da güzel pilotlar.
    Ben :eek: Nusretk :confused.: Tr-3'de pek az tanınan chat'i aktif kullanan bir gamerdim. Konuyu konu olarak ele aldığım için bu konuda bir konunun bulunmasını uygun buldum.:)

DarkOrbit çok değişmiş! demek istemiyorum, ama değişmiş, eskiye dair özlem içerisinde eriyorum, tutuşuyorum, akıyorum, sertleşiyorum!. anlayacağınız halden hale giriyorum. (shock)

:oops:
    :rolleyes:

Hayatın içerisinde kalıp hayatın üzerine yaşamın devamıyla düşünürken bulunuşlarım beni zamanın varsayımsal akışı üzerine düşünmeye sevk etti, sanırım burada komada yatıyor oluyorum durumundayım.

Bir şeyler anlatmak isteği içerisinde olup da bir şey anlatamamanın yükünü taşıyorum, herkese zamanının varsayımsal akışı içinde sağlıklı düşünmeler ve adımlar dilerim.o_O;)

2. Nusretk

Nusretk User

DarkOrbit ailesine, yaratıcılarına ve oyun içindeki benimle görev, sohbet ve rakip patlatma için zaman ayıran herkese teşekkür ederim. İyi ki vardınız, iyi ki var olacaksınız.

3. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Konunuz forum kurallarına aykırı olduğu için kilitlenerek arşivlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş