Öneri Zata Şansı Bahane Sistem Şahane [Havoc için sabit konu ]

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ÖMER.E tarafından 17 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ÖMER.E

ÖMER.E User

Gerekli denemeleri farklı farklı gemilerde defalarca yaptım ulaştığım sonucu sizinle paylaşmak istiyorum zaten dediğim yol paylaşarak elde edilebilir..

Havocun şans olarak geldiği doğru ama bu çok çok düşük bir ihtimal bunun yerine yeni birşeyi farkettim

Sistem bazı günlerde her zeta yapan oyuncuya havoc veriyor bu günler rastgele sıralanıyor ama en az haftada 1 defa oluyor ve bu günde max 1 havoc alınabiliyor

Havoc için 20-30 zeta sıralamaktansa bu yöntem çok daha iyi oldu 2 defadır aynı yolla kendi gemime havoc çıkarıyorum, benim dışında 6-7 tane bulanda var

Yapılacak şeyi söylüyorum.. Zetadan Havoc çıktığını gördüğünüzde (bir paylaşım olabilir veya kendi denemeniz olabilir) buraya paylaşmanız bu şekilde oyun içerisinde birbirimize destek olabiliriz

Teşekkürler..

2. Merhaba ,

Bakın bazı tesadüfleri oyunda bir taktik varmış gibi algılamak bence doğru değildir. Çünkü aynı gün peş peşe 2 tane Zeta yapıp 2 tane Havoc aldığımda oldu. Farklı zamanlarda yaptığımda alamadığım da oldu ve ayrıca en son yaptığım 2 Zeta boş çıktı.

Yani öyle düşünüldüğü gibi düz mantıkla oranlar belli etmiyor. Denk geldiğinde peş peşe 2 kapıdan 2 havoc çıkabilirken peş peşe yapılan 4-5 zeta boş çıkabiliyor.

Ayrıca her konuyu sabit yapamıyoruz.

İyi forumlar.

HraNox bunu beğendi.
  3. ÖMER.E

ÖMER.E User

Şuana kadar çokça deneme yaptım ama bi fark olmadı sürekli dediğim şekilde çıktı başka gemilerde bile, 1 hafta aralıksız yaptım ama herkese çıktığı gün bana çıktı diğer günler hep boştu

4. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Sizin bu gün olarak yaşadıklarınız ben saat olarak yaşamıştım.

Gündüz 11.00 ile 13.00 arası Kappa yapıldığında 4 tane Hercüles alan bir arkadaşım anlatmıştı.

Bende 11.00 13.00 arası 5 Kappa yaptım ve arka arkaya Hercüles aldım.

Fakat sonraki günlerde bir çok denememe rağmen Hercüles alamadım.

Yaklaşık olarakta 34 Kappada Hercüleslerimi tamamlayabildim:).

Keyifli Forumlar.

5. ÖMER.E

ÖMER.E User

:D vayy be ben daha yeni lf4 fulledim geliştirmeleri halletmek üzereyim ama havoclar full değil sizinse hercul.. Helal olsun saygı duydum 34 kappa için büyük sabır gerek :D

6. HraNox

HraNox User

Arkadaşlar, yıllardır her oyunda aynı muhabbet döner. Hangi çılgın coder gidip de "yok şu konumda ise kişiye şu kadar daha şans ekle" gibi bir çılgınlık yapar? Bu size mantıklı geliyor mu gerçekten? Haftanın belirli günlerinde olasılık artması durumu olsa, bunu etkinlik diye pazarlarsınız. Ekstra bir işlem yapmışsınız, gizliden yapmanın anlamı ne? Üstüne etkinlik adı altında pazarlamak varken.

Yok şöyle yapın, yok ardı ardına basın, yok 2 tane 10 sonra 1 tane 100 basın, ekranı ters çevirip öyle tıklayın gibi zımbırtıları denemeyin. Bir matematikçi olarak bildiğim tek bir şey var. Olasılıklar fazlasıyla denendiğinde çok farklı kombinasyonlar çıkartır. Böyle belirli "düzenler" yaşadığınızı sanmanızın tek sebebi yine bu kombinasyonlar. Bunu bilerek her oynadığım oyunda dümdüz şansımı denerim, kimseden farklı bir şey yaşamadım. Yaşamam da, çünkü bunlar tamamen belirlenmiş şans faktörleri. Hiçbir kodda "şöyle ise şans şöyle olsun" diye bir ekleme olmaz. Olay basit x=rand()%olasılık. Tek satır ve bitti. Dümdüz basın gitsin, yormayın kendinizi.

7. ÖMER.E

ÖMER.E User

bana 10 kappada 10 hercul olayınıda anlatır mısın lütfen veya 10 zetada 10 havocu çıkaran var ki çokta yakından tanıdığım kişiler

8. Yani arkadaş kısaca şunu diyor.

Maqa67 ve ÖMER.E bunu beğendi.
  9. ÖMER.E

ÖMER.E User

peki peki bişey demiyorum madem burda ekmek çıkmıyor konunun kapanması uygundur :D

10. EFSANE

EFSANE User

Merhaba;

Konu oyuncunun isteği üzerine kilitlenmiştir.

Keyifli forumlar.

ÖMER.E bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.