Bug / Oyun hatasi Zehir ve Serum Cpu Hatası

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve NoName45_ tarafından 11 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. NoName45_

NoName45_ User

Merhabalar, öncelikle yaşadığım sorunu videoya alma şansı bulamadım (Karşımdaki rakip takıntılı gibi tüm bu soruna rağmen bana saldırmaya devam ettiği için :D), sorun şu şekilde,

rakip ile savaşırken beni zehirliyor ve beni zehirlediği anda kendisi de zehirleniyor, daha sonra kendisi serum cpu kullanıyor ve benimde zehrim ortadan kalkıyor? :D Üstelik ben serum cpu kullanmamış olmama rağmen bendeki basma hakkından da düşüyor ve sıfır tane kalmış olmasına rağmen serum cpu hala basılabilir olarak slotta görünüyor.

Bu sorun 1-2 sefer olmadı bu arada, başta da dediğim gibi karşımdaki rakip ile bayağı uğraştım ve o her zehir atışında, her serum cpu kullanışında hem kendisini hem de beni etkiledi :D

2. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Videoya alamamışsınız fakat tekrarında videoya alıp supporta atarsanız sorunun kaynağının tespit edilip çözülmesini hızlandırabilirsiniz.

İyi forumlar.