ZEHİR

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve ZEHİR tarafından 3 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. ZEHİR

  ZEHİR User

  Merhaba arkadaşlar,

  Bilen biliir tanıyan tanır eskilere dayanır mazimiz :)

  Uzun bir aradan sonra tekrar buralara geri dönme kararı aldım, bazı durumlar çerçevesinde uzun bir ara verme gereksinimi duydum. Artık bitti ve efsane geri döndü diyebiliriz :)

  Bilmeyenler için kısaca kendimi tanıtayım.

  Uzun zamandır bu oyunu oynayan ve uzun bir süre boyunca bu oyunda N/A :)

  Görüyorum ki tüm ekip değişmiş yeni arkadaşlar gelmiş hepsine görevlerinde başarılar dilerim umarım güzel vakit geçirirsiniz.

  Herkese saygılar :)
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Ocak 2021
  Luminous ve GRANDEKİNOKS. bunu beğendi.
 2. Luminous

  Luminous Guest

  Merhaba,

  Aramıza hoş geldiniz, belirtmiş olduğunuz şey doğru olsa bile bu durum gizlilik sözleşmesinin ihlaline girer ve yasaktır. Mesajınızı sansürledim, tekrarlamanız dahilinde bunun moderatör taklidine gireceğini ve ağır cezalarının olduğunu belirtmek isterim.

  Forumda eğlenceli vakitler dilerimmmm :))
   
 3. _KIYAMET_

  _KIYAMET_ User

  OOoo kimleri görüyorum. :D Uzun bir aradan sonra dönmek derken oyuna mı yoksa göreve mi ? :D Görev ise açıkçası tekrar bulaşma derim. :D Çünkü herşey ve ortamlar eskisinden oldukça değişik durumda. :) Foruma ise burası da eskisi gibi değil ve oldukça sessiz şekilde devam ediyor. :D

  Neyse sonuçta karar senin :) dönüş nereye ise hayırlı olsun @ZEHİR :) :D
  Yanlış anlaşılmak istemem ama "eskiden forum , chat vs gibi çeşitli görevlerde bulundum" tarzında bir şey ne gibi sözleşme ihlali oluyor ? @ZEHİR admini hala kaldıysa eskiler zaten hatırlar. Bunun moderatör taklidi ile nasıl bir bağlantısı var pek anlayamadım.

  Tekrar yanlış anlaşılmak istemediğimi belirteyim. Sonuçta bende eski ve uzun bir süre görev yapmış birisiyim. :)
   
  ZEHİR bunu beğendi.
 4. ZEHİR

  ZEHİR User

  Ne yazıkki hiç değişmez :) Bizleri eskiden olan herkes tanır bilir. Yani bunu buraya yazmamız veyahut yazmamamız birşeyi değiştirmez. Yeni başlayıp sizler gibi :) bilmeyen arkadaşlar olabilir onlarda bilsin tanısınlar bizi diyerek ufak bir not düşmüş oluyoruz. Yani oraya içeriden bir bilgi sızdırılmamış farklı bir durum söz konusu olmamış ne diye konunu düzenliyorsunuz anlamış değilim :)
   
 5. ZEHİR

  ZEHİR User

  Hahahah :) takılmaya diyelim göreve dönülmez zaten tekrardan.Arada öyle oyunda, forumda takılıyorum can sıkıntısı giderme diyelim :)

  Ne yazıkki yeni arkadaşlar daha öğrenememiş olmalı sıkıntı yok onlarda zorda kalmasınlar :) bizleri bilen bilir bilmeyende öğrenir bir şekilde kimseye zararımız yok sonuçta :)
   
 6. öncelikle hoşgeldin forum ahalisine

  eski gorevli olabilirsin ama siz yenisiniz fln diye şey yapmayada gerek yok bence kuralları uyguluyorlar adamlar :)
  emek veriyorlar burda siz yenisiniz diye laf soylemenin anlamı yok heveslerini kırmayın :)
   
 7. ZEHİR

  ZEHİR User

  teşekkür ederim :)

  Öyle bir cümle kullanmadım zaten, ''Ne yazıkki yeni arkadaşlar daha öğrenememiş olmalı sıkıntı yok onlarda zorda kalmasınlar'' bende onları düşünüyorum zorda kalmasınlar diyorum :)
   
 8. _KIYAMET_

  _KIYAMET_ User

  Hayırlısı diyelim. :D Ben oynamıyorum yani içimden gelmiyor. :D :) Göreve başladıktan bir süre sonra oyundan uzaklaştım. Görevden ayrıldım ama hala oynamıyorum. :)

  Orada sıkıntı yokta gizlilik sözleşmesine aykırı bir durum yoktu. Ben onun için merak edip yazdım. :) :D Sağlık olsun ne diyelim. :D
  Kuralları uygulamalarına kimse bir şey demiyor. Olayı tam anlamadın sanırım. :)

  Zamanında çeşitli görevlerde bulundum tarzındaki bir yazı ( görevli nick'i zaten ) gizlilik sözleşmesine aykırı bir durum nasıl teşkil ediyor ve ayrıca moderatör taklidine nasıl giriyor ? Aslında konu buydu. :D

  Yani gizlilik sözleşmesine aykırı bir durum da yoktu moderatör taklidi gibi birşey de. :)
   

Sayfayı Paylaş