Öneri Zenginleştirme hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve JΛШSØŦÐΞΛТH tarafından 26 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Merhabalar, ticaret droidimin olduğunu keşfettim ve cubi çöplerini toplayıp satıyorum. Size çok küçük bir ayrıntı soracağım.
  1 Cubi çöpü bütün ambarı dolduruyor(3000) bunu olduğu gibi mi satmalıyım yoksa 4-5 cubiden çıkan çöpleri sıkıştırıp promerium şeklinde mi satmalıyım?
  Şimdiden teşekkür ederim.
   
 2. -Keskin-

  -Keskin- User

  Merhaba

  Eğer yanlış hatırlamıyorsam zenginleştirdiğinizde promerium olsa bile zenginleştirmediğiniz haldekinden daha az alırsınız.Ama zenginleştirdiğiniz anda çok daha fazla promeeium satacağınız için daha çok gibi gelebilir.Bana kalırsa zenginleştirmeden satmanız.

  İyi forumlar
   
 3. Modum zenginleştirmeden daha fazla geliyor fakat ben şeyi düşündüm. Eğer zenginleştirip satarsam, daha az ticaret diroidi kullanarak daha çok credi kasabilirim. Fakat demin denemelerim sonucu bu çok yavaş oluyor. Zenginleştirmeden satmak daha mantıklı geldi bana da. Teşekkür ederim. Kilitlenebilir.
   
 4. -Keskin-

  -Keskin- User

  Merhaba


  İsteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.

  İyi forumlar
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş