Zenginleştirme Menüsü

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve _-_NIGHTMARE_-_ tarafından 11 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Talebimi mantıklı buluyor musunuz?

1. Evet

90,9%
  2. Hayır

9,1%
  1. Biliyorsunuz premium satın alınca bazı ek özelliklere sahip oluyoruz, bunlardan biri de otomatikman zenginleştir seçeneği. Zannedersem bu özelliği kullanan bir kişi bile göremezsiniz sebebi de sonuna kadar zenginleştirmesi yani xenomit kullanması. Xenomit kullanması çok ama çok kötü. Bize seçim hakkı sunmalı: "Duranium ve prometide kadar mı zenginleştirmek istersiniz yoksa promeriuma kadar mı? Ama dikkat edin promerium seçeneğini seçerseniz geminiz xenomit harcayacaktır" diye bir seçenek ve açıklama metni olmalı. İnşallah sesimiz duyarsınız da bir özellik atıl kalmamış,kullanılmış olur bize de faydası dokunmuş olur.

2. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Öncelikle konunuzu bölüm kurallarına uygun açmış olduğunuz için teşekkür ederim. Konunuz diğer oyunculardan da destek aldığı sürece raporlarımıza ekleyerek katkıda bulunmaktan memnuniyet duyarız. Ayrıca an itibariyle Güncelleme ve Fikir Havuzu Index konusuna da eklenmiştir.

İyi forumlar.

_-_NIGHTMARE_-_ bunu beğendi.
  3. Desstekliyorum bende xenomit harcıcak diye açık bırakamıyorum onu

4. Aliens

Aliens User

Çok mantıklı; kredi kazanmak isteyenler için bulunmaz nimet olur. Oyum sonuna kadar OLUMLU!

5. ateistkeci

ateistkeci User

Zaten vaktinde olumlu oy vermiştim, şimdi de güncel ve yukarıda kalması için buraya yorumumu bırakıyorum :)

6. Sık sık kapı açanlar için xenomit sorun olmayacaktır ama fikriniz gayet makul bir şey. Olumlu buluyorum.

7. destekleriniz için teşekkür ederim

8. Sqweegel

Sqweegel User

xenomiti napcan moruk :D zaten işe yaradıgı yok

9. Merhaba,

Lütfen kullandığınız kelimelere dikkat ediniz. Belki bu kelimeyi incitme maksatlı söylememiş olabilirsiniz ama karşınızdaki insanlar alınabilir, kızabilir buda tartışmalara yol açar ki biz bunları istemiyoruz :)

İyi Forumlar.

ateistkeci bunu beğendi.
  10. Sqweegel

Sqweegel User

alışkanlık olmuş kusura bakmayın admin bey :)

Sayfayı Paylaş