zephyr gemisi

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve DERBEDER|AsL| tarafından 2 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bu gemiyi kullanan tavsiye eden var mıdır ben pek anlamadım olayını iyi bir yanı var mı :)

2. uninstable

uninstable User

Eğer yaratık keserseniz hızınızı belli bir süre için arttırıyor pek bir albenisi olduğunu sanmıyorum.

3. Viraaa

Viraaa User

yanilmiyorsam vurus menzilinide biraz arttiriyor.

4. geminin tek avantajı şimşek gibi hızı var 20 yaratık kesincede vuruş menzilin patlyaana kadar artıyor onun dışında npc lere kamikaze gibi bir yeteneği var bitişik yaratıklara daha çok vuruyor ama pek etkili değil kapılarda belki kristallin sibelonitte işe yara yeteneği ama pek kulanana görmedim

5. spearhead geliyor aklıma bu gemiyi görünce

6. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Zephyr gemisi ile ilgili tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Menzil avantajıyla birlikte, Momentum yeteneği ile artan hızla yaratık keserken gerçekten faydalı olabilen bir gemi. Şahsen haritalarda daha çok görmek isterdim.

İyi forumlar dilerim.

7. cevaplar için teşekkürler hasar modülü gelmiş alsam mı diye düşündüm ama vazgeçtim gemiyi hiç kullanmadım solace varken de 12 lazer slotlu gemiyi kasılmak için kullanmak pek mantıklı gelmedi

8. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Başka bir sorunuz yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi Forumlar.

9. konu kilitlenebilr

10. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Konu sahibinin isteği üzerine konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.