Zephyr Hakında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve «●©pt__Дλλ€®İ¢Д●» tarafından 12 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. geminin bikere her uzayli kesiminizde 5 birim menzili articak yazidan anladigim kadariyla. birinden kacarak vurmaya vr kovalmaya efsane olur. aktof ve pasof yetenek olmasi ayri keyif olmis. baktiniz kesemiyonjz adami bi basarsiniz 20 sarjliysaniz 750 ye kadar cikiyo hiziniz ki bu da efsane. jenerator de iyi. 12 lazer de dengeli olmus.. 2. yetenegiyle de resmen 3 er tane kamikazeniz varmis gibi oluvak o ayri bisey. kasanlar icin cok hos ve ayrica ilk yeteneginizin sarjini doldurmaya birebir yetenek. birbirini tamamlayan iki guzel yetenek yapmislar.. eglenceli bi gemi

2. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Şuanda gemi ile ilgili bir bilgi bulunmamaktadır dilerseniz hangar kısmından Zephyr gemisine tıkladığınızda üzerindeki info kısmından bazı bilgilere sahip olabilirsiniz.

İyi forumlar.
    Bekleyip göreceğiz bizde bilmiyoruz tam olarak nasıl bir şekilde oynandığını ve oynanacağını^^

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Aralık 2019
  3. umutbaba

umutbaba User

Hangarlara gelen Zephyr adlı gemi ne zaman kullanılacak ? yada herhangi bir etkinlikte mi verilecek ? gemi çoktan hangarlarımıza düşmüş fakat ortada açıklama bile yok .. yoksa forum adminlerinin haberleri mi yok ? bu gün gelen güncellemenin içeriğini tam olarak bilmiyor ve güncellemeler kısmına ondan mı yazmadılar ..

4. Savaş bileti ödülü 1 hafta sonra gelecek sanırsam etkinlik

5. yarın veya pazartesi görmüş oluruz :)

6. Siz diyince yeni fark ettim ben de :D

7. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Konuyla ilgili resmi açıklama henüz paylaşılmadı. Bize iletildiği zaman detaylarıyla forum üzerindeb paylaşımını gerçekleştireceğiz.

İyi forumlar.

8. ocak ayında etkinlik gelir ordan alınır merak etmeyin :)

9. Katılıyorum.

Deleted member 261585 bunu beğendi.
  10. ZEPHYR GEMİSİNİ Ne zaman alacağız biz

legendw. bunu beğendi.
  11. 10 güne etkinlik gelir tahmini

12. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Forumu takipte kalın. Bu sayede bir duyuru yapıldığında ilk öğrenen siz olabilirsiniz.

İyi forumlar.

13. ANCESTRAL

ANCESTRAL User

Bizden önce sen öğreniyonki :D

Minerva bunu beğendi.
  14. Belki test serverı acarlar da deneriz.

15. Aliens

Aliens User

Aslında Berserker güzel. Şu açıdan: Geldiği etkinlik Cadılar Bayramı. İsmi ise Berserker: Yani Vahşi Savaşçı demek ki geminin bir üstünde kuru kafa birde önden bakışında miğferli kuru kafa tasarımı olduğu için aslında tasarım olarak başarılı denebilir. Ama Disraptor ve özellikle de Centurion konusunda çok haklısınız; çirkinler.

Minerva ve Deleted member 261585 bunu beğendi.
  16. En çok merak ettiğim konu kamikazeye benzeyen yeteneğinin bekleme süresi , eğer 1-2 dakika civarında olursa bence çok kötü bir yetenek olur düşünsenize 2 dakikada bir 60k alan hasarı vuruyor, pet kami 3 ile 30 saniyede 75k hasar vuruyor zaten ayrıca yeteneğin sadece npc lere vurması da cabası, bana göre bu yeteneğin kullanışlı olması için bekleme süresinin en fazla 45 saniye olması gerekir.
    Birde pasif olarak npc lere hasar bonusu verseydi gemi daha bir güzel olurdu, sonuçta yeteneklerine bakarsak pve odaklı bir gemi.

17. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Çaktırmayın, ilk öğrenenlerden oluyorum ben :)

Minerva ve ANCESTRAL bunu beğendi.
  18. zalim

zalim User

bu gemi gelirse çok dengesiz olur oyun kimse kaçamaz buz bile atsan yetişir adam hem menzil hem hız hiç dezavantj yok gibi bide 16 jeneratör var

19. Regulus

Regulus Guest

Merhaba,

Ben aynı fikirde değilim, hastalık lazeri(PIB-100) bu konularda hızlı ve avcı gemilerin korkulu rüyası olabiliyor. Şahsen benim öyle :) İlkini serumla iyileştirebiliyorum fakat ikincisini yiyene kadar ya düşmanı yok etmek zorunda kalıyorum :)

İyi forumlar.

20. Avcı takılanlar çok iyi bilir.
    =D.

Regulus bunu beğendi.