Zephyr Hakında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve «●©pt__Дλλ€®İ¢Д●» tarafından 12 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Sahmeran

  Sahmeran User

  Lazer hasarı düşük olacak geminin. Seni kovalarken ani bir dönüş yapıp kesebilirsin :)
   
 2. 12 lazer slotu çok fazla gibi duruyor.

  Etkinlik sayesinde labirentte 12 lazer slotu olabilir ama bu gemi bizi normal haritada dinlenip dinlenip tokatlar :D

  Oyunun dengesi bozulacak gibi.
   
 3. zalim

  zalim User

  Lazer hasarı neden düşük olsun ki zaten prolar çok güçlü golidende 3 tane lazer eksik ben hasar konusunda bir fark olacağını sanmıyorum bu arada wegada 10 lazer var nasıl vurduğunu görüyorsunuz.
   
 4. Sahmeran

  Sahmeran User

  Full gemi zaten her türlü üstünlük sağlayacaktır. İsterse nostromo kullansın :) 2 eşit gemi arasında kıyasalama yapacak olursak yeni gelen gemi dengeleri bozmaz.
   
 5. zalim

  zalim User

  Ben öyle düşünmüyorum Nimesis e de öyle diyorlardı şimdi yüzüne bakan yok sebebi önce hormonlu gelmesi sonra nerfliyecekler bu kesin.
   
 6. yetenegi sadece npcye karsi menzil yukselir diye degistirirler, Allahtan eskisi gibi kaziklamiyorlar bu gemiler etkinlikten dusuyor.
   
 7. Şimdi baktım da kamikazeye benzeyen yeteneğinin 10 dakika yükleme süresi varmış :D 10 dakikada 20 tane kamikaze 3 patlatırsın 1.5 milyon hasar vurursun ,bence aşırı kötü olmuş, ben 30 saniye falan olur diye bekliyordum bekleme süresini.