Geri bildirim Zephyr Hakkında

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Miscozra[Türk] tarafından 19 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Yeni gemiyi frost tasarımıyla beraber aldım. Başlığın rengi de güzelmiş :D

Şimdi gelelim fasulyenin faydalarına...

Önce gidiyoruz 20 tane yaratık kesiyoruz ve gemimizi şarj ediyoruz. İnce uçlu şarjınız varsa daha iyi olur :D Daha sonra yeteneğe basıyoruz ve kısa bir süreliğine hızımız aha da böyle oluyor... Çark kullanmazsanız biraz daha düşük olacaktır. Yeteneğe basmazsak da lazerimizin menzili artıyormuş sanırım.

Ammmaaaa burada bir sıkıntı var. Porttan mı atladınız? Oyundan çıkış mı aldınız? Heh işte böyle durumlarda soğuk havada hızlıca şarjı biten iphone gibi şarjımız bitiyor... Direkt 0 :D O yüzden şarjınız varken mümkün mertebe çıkış almayacaksınız ya da harita değiştirmeyeceksiniz.

Şimdi bu ne demektir? Yahu gardaşım ben bunu BL haritasında savaşırken grubuna yardımcı olmak için kullanacam, hızlı gemileri yakalayıp çatır çatır kesecem mi diyorsunuz? Demeyin... Her harita değiştiğiniz de ki gayet normal değişmeniz gidip 20 tane impulse mi keseceniz?

Hadi onu anladım PVP haritalarında ne olacak? :D Çok ciddi soruyorum PvP haritalarında bu geminin işlevi nedir? Haritada Batleray çıksın da interlerini keselim diye mi beklicez :D

Kısacasııııı...... Pek beğenmedim... Düzenleme yapılması lazım.. Özellikle pvpde yaratık her zaman olmadığı için bu gemi kullanışsız kalacak... Porttan atlayınca 20 şarjın ya da momentumun artık ne deniyorsa bitmesi büyük sıkıntı. Savaşacaz mı yaratık mı kovalıcaz :))

Diğer özelliğini 1 kere denedim uzun bir soğuma süresi var birazdan da alphaya girer kami atar gibi denerim ama çok da önemli bi özellik değil o bence

Bu gemiyi sizce en efektif nasıl kullanabiliriz buyrun söhpete

Eyyorlamam bu kadar

2. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Şahsi fikrim olarak 4-5 haritasında DLB desteği ararken veya görev yaparken işinize yarabilir.^^

İyi forumlar.

3. Bu gemiyi yapmak için tasarımcısıydı, yazılımcısıydı kafa patlattı ve sonuç olarak ortaya böyle bir gemi çıkmış olamaz :D Sadece 4-5 haritasında kullanmak için bu kadar mesai harcamaya gerek yok. Ben bu gemide sorun olduğunu düşünüyorum. Etkinlik rehberinde maksimum hız için 750 denmiş ama çark düzeniyle dahi 745 oluyor. Çark düzeniyle bile... Altını çizmekte fayda var. Hıza olumlu ya da olumsuz etki etmeyen bir diroit düzeni kullanıldığında hız 717'de kalıyor. bir Ayrıca bu geminin 20 momemtumluk özelliği de sunucu resetlendiğinde sıfırlanır yazıyor. Buna rağmen çıkış alındığında da porttan atlandığında sıfırlanıyor.

"ÖNEMLİ: Bu yük sunucu sıfırlandığında 0 olarak sıfırlanır!"

Kısacası hem bu hız mevzusuna hem de rehberde yazan sıfırlanma mevzusuna baktığımızda ben bu gemide teknik hatalar olduğunu düşünüyorum. Ki bu konuyla ilgili foruma konu da açtım. Bu mesajımı da geri bildirim olarak alabilirsiniz.. Açtığım konuda sıfırlamaya değinmemiştim ama bu mesajımda değinmiş oldum.

Aery bunu beğendi.
  4. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Geri bildiriminiz için teşekkürler. Oyun içinde denendikten sonra eğer hızı 745 ise etkinlik rehberi üzerinde düzenlemeye gidilecek ve üst birimlere rapor edilecektir.
    Ayrıca şahsen savaş ile alakalı bir gemi olmadığı düşüncesindeyim^^

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Aralık 2019
  5. Minerva

Minerva Guest

@Aery nin cevabına ek olarak, 750 olarak belirtilmesinin nedeni belki olası hız modülleri nedeniyledir, bilemiyorum. Yine de kendisinin de belirtmiş olduğu gibi durumu dikkate alacağız.

Konuyla ilgili geri bildirimlerinizi ileteceğiz, dilerseniz buradaki geri bildirim konusundan da etkinlikle ilgili geri bildirimlerinizi yapabilirsiniz.

İyi forumlar.